اونایی که ivf کردن بیان اینجا گپ قبلی بسته شد

سلام خوبین؟
خانوما من شهریور یا مرداد پارسال عکس رنگی انجام دادم مشکلی نداشتم
حالا شنبه وقت دکتر دارم میخوام ای وی اف کنم حتما ک مینویسه آزمایش و اینا سوالم اینه ممکنه بازم عکس رنگی بفرستدم؟

2 Likes

سلام.خوبی؟به سلامتی
نه دیگه عکس رنگی نمینویسن

3 Likes

مرسی عزیزم
خدا از دهنت بشنوه الان تو گپ عکس رنگی بودم یه لحظه استرس گرفتم نکنه بازم بفرستن برم عکس

3 Likes

منم از امروز برای بار دوم رفتم تو سیکل انتقال.احتمالا اول یا دوم تیر تاریخ انتقالم باشه

3 Likes

بسلامتی عزیزم منم احتمالا اون موقع ها بیفته انتقالم

2 Likes

بچه هامیشه اون عکس تغذیه های مربوط به سیکل انتقال روبفرستیداگه دارید؟؟به من استرادیول والرات دادوآسپرین بچه وفولیک اسیدوگفت یک استکان رازیانه بخورهرروژ.گفتم نشاسته چی…گفت اونم نزدیکای انتقالت بخور.ولی من باتوجه به صحبت دوستان ازفرداروز۴پریدم شروع میکنم تا۴روزبعدانتقال…

2 Likes

سلامت باشب.انشالله دوتاییمون جواب بگیریم.من فقط ۱ دونه جنین دارم

4 Likes

توکل بخدا:pray::pray::pray::pray::pray::tulip::tulip::tulip::hugs::hugs::hugs::hugs:

3 Likes

ایشالا مثبت میشی عزیزم
من جنین ندارم از اول دارم شروع میکنم

2 Likes

بسلامتی ایشاالله جواب مثبت بگیری دکتر برام قرص ال دی نوشته برا شما ننوشته ؟

2 Likes

من قرص ال دی بخورم و ۲۱ سیکل سوپر فکت بزنم و دوم پریودی برم دوباره سونو اگه وضعیتم خوب باشه انتقال بده

2 Likes

بچه هانشاسته رومیتونم بعدصبحانه بخورم یابایدناشتاباشه؟؟؟

3 Likes

فرقی نداره. ولی حتما روز انتقال شروع کن.نه قبلش

4 Likes

به من گفتن ازقبلش بخورم

3 Likes

سلام دوستان خوبید ببخشید کسی از بانو خبر نداره

2 Likes

صدف میگفت ازرو۴پریدتا۴روزبعدازانتقال بخور…یکی هم میگفت تاروز۱۲پریدبخور

3 Likes

کی گفته دکتر؟؟؟
اگه دکترت گفته به حرفش گوش کن.
اگه دیگران گفتن نه.
به منم دکترم گفته بود

2 Likes

دکترگفته بودبهتون بعدازانتقال؟؟من پیش مشاورای آی وی اف رفتم توبیمارستان صارم که میرن بهم گفتن چندروز قبل ازانتقال بخور…ولی چیزی که تاکیدداشتن روش روزی یک استکان عرق رازیانه بخور…ولی این نشاسته روازبچه های اینجاشنیده بودم که ۴پریدت شروع کن.خودمم نمیدونم دقیق

3 Likes

نمیدونم خودمم…واقعانمیدونم کدومش درسته
ازپزشک پرسیدم گفت هیچ چیزدقیقی دربارش نیس ولی میگن قبلش بخوریدخوبه…حالامنم موندم والا

2 Likes

یکی که واقعابااطمینان میدونه برای من توضیح بده.اونجاکه واقعاهیچ اعتقادخاصی به نشاسته نبودولی میخوام شنبه دوباره زنگ بزنم بیمارستان بپرسم

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.