اونایی که iui کردن این ماه بیاین با هم باشیم

خود دکتر برام تواین روزازمایش نوشته بود توکل به خدا

من سه تافولیکول خوب داشتم آخه

ناامید شیطونه،انشالله ازبعدازعیدمیرم باشگاه واستخر یکم فعالیت کنم خودم باردارشم طبیعی

1 Likes

نه گلم میگم که موفق نشدم برای ای یو ای حالا میخوام برم زیر نظر البرزی و پارسانژاد چون کیست دارم و کیست باعث شده نه باردار بشم نه دیگه تخمک باکیفیت داشته باشم برم لاپراسکوپی کنم ببینم بعدش خدا چه میخواد

1 Likes

منم ماه پیش لاپاروسکوپی وهیسترو کردم که دکترگفت پریودشدم برم برای ای یوای که رفتم ولی نشد

منم پلیکیستیکم تنبلی هم دارم

میگن بعدازلاپارا شش تایکسال بعدخیلیاطبیعی باردارشدن

1 Likes

انشالله نتیجه میگیری به زودی عزیزم

1 Likes

باید برنج وحذف کنم آخه خیلی میخورم

1 Likes

ان شاءالله منم دیگه میره برای بعد عید من دختر خاله ام سه ماه پیش ای یو ای کرد گرفت منم خواستم برم ولی بد موقع دکتر عوض کردم دکتر بهم یه قرص جلوگیری داد خوردم ماه بعدش اقدام کردم و سوزن و دارو خوردم برای ای یو ای ولی دریغ از یه تخمک کوچیک

من سومین ائ یوایم بود

متاسفانه منم مصرف برنجم زیاده اگر از ظهر مونده باشه واسه راحتی خودم شب میخورم درحالی که خیلی بده شکم دارم اقام مسخره میکنه

حتما یه حکمتی توش بوده

چرا بجای ای یو ای همون ای وی اف انجام نمیدی گلم

من چون یبارسزارین شدم شکم آوردم قدووزنم خوبه امادکترگفت اگه چربی شکمت وآب کنی طبیعی باردارمیشی دیگه نمیخادانقدعذاب بکشی

1 Likes

من برم گفتن لاپراسکوپی کن انجام میدم شش ماه بعد جواب نگرفتم یه ضرب میرم برای ای وی اف چون همه دکترایی که رفتم گفتن باید بری تو لیست ای وی اف ولی اقام یکم بخاطر دادن نمونه نگران دست دست میکرد جوری که کلا میگه بیخیال بچه فقط بخاطر این که حاضر نیست بیاد تو ازمایشگاه نمونه بده

خدانکنه به اونجابرسم خرجش واقعا زیاده هرچندسه بارآی یوای هم کم هزینه نداشت برام

باهاش صحبت کن راضی میشه

1 Likes

پس شکر خدا یه فرزند داری گلم خدا حفظش کنه واستون ان شاءالله که به زودی به حاجتت برسی گلم

اره انشالله قسمت توهم بشه یه پسردارم پنج سالشه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.