اونایی که کار در منزل دارن بیان بگن چیکار میکنن

سلام میشه بگین چیکار میکنین،کلی قسط داریم حقوق شوهرمم کفاف زندگیمونو نمیده دوس دارم یه درآمد داشته باشم ولی هرچی فک میکنم چیز جالبی به ذهنم نمیرسه:thinking:

7 Likes

کسی نبود؟

3 Likes

خودم ک ن ولی زنعموهام نمد دوزی و بافتنی انجام میدن درامدشم خوبه

2 Likes

عمم با ی شرکت قرارداد داره قطعات اسباب بازی سرهم میکنه توخونه اونم درامدش خوبه دخترشم دستبند های زینتی درست میکنه ک سود اون کمتره بیشتر جنبه ی سرگرمی داره

2 Likes

عمه ی شما کدوم استان هستن

2 Likes

منم کلی هنر دارم ولی داره حدر میره نمیدونم چکار کنم
دلم میخواد پول باشه برم خرید یه عالمه لوازم آرایش بخرم روسری یه عالمه بخرم لاک بخرم کتاب بخرم بدون اینکه غصه بی پولی بخورم :disappointed_relieved:

بافتنی بلدم خیاطی بلدم کدوزی و گلسازی بلدم
به شوهرم میگم فلان کارو بکنم زود میزنه تو ذوقم که تو آره هیچ بخاری نمیشی :neutral_face::neutral_face:

4 Likes

خراسان

2 Likes

خو بهش نگو :neutral_face:همشون ضدحال میزنن

5 Likes

یه سری یه تولیدی بود اوندموقع والان پرده نوار منگوله و مروارید اینا وصل بود بهشون ؟بهت نوار میداد یه گونی هم منگوله و نخ و مروارید و خلاصه همه وسایلش میداد میاوردم خونه با سوزش به نوار ها وصل میکردم هر نوار متری ۱۰ هزار تومن میدادن ۴ سال پیش اولش رفتم به شوهرم نگفتم خوب بود برای خودم یه ته جیبی داشتم
ولی بعدش که بهش گفتم انقدر حرف زد و منفی بافی کرد تا اینکه تولیدی ورشکست کرد مام بی کار شدیم :neutral_face::neutral_face::neutral_face:

4 Likes

مردا حسودن نمیزارن زن پیشرفت کنه

7 Likes

نود درصدشون اینجورین. من فقط داداشای خودمو دیدم ک اینجوری نبودنو کلی برا تحصیل زناشون خرج کردن و همیشه ام بهشون میگن درس بخونین یا کلاس ملاس ثبت‌نامشون میکنن. از کلاس زبان بگیر تا باشگاه و…

ولی ازونور تو فامیلمون کسایی داریم ک ی کلاس خیاطی ام شوهراشون نمیزارن برن. یکی از شوهرخاله هام یبار گف من نمیزارم زنم گواهینامه بگیره چون میخوام برا بیرون رفتنش بمن احتیاج داشته باشه.

4 Likes

ازاین کامواهایی ک یکم سفتن ، درشت و ریزشون هست
بگیر کیف بباف با قلاب بعد بفروش
کسی میدونه به اینکار چی میگن ؟ من اسمشو یادم رفته

3 Likes

قلاب بافی

2 Likes

مکرومه

2 Likes

نه یه اسم دیگه داره
کامواهاش تقریبا سفته

3 Likes

اره اره
خیلی درامد داره
ابافتش هم اسونه

2 Likes

5 Likes

دقیقا
شوهرمم الان چند ساله میگم بزار گواهینامه رانندگی بگیرم نمیزاره میگه زن گواهینامه بگیره پرو میشه

4 Likes

چه فکرای قدیمی و کهنه ای دارن متاسفم واقعا :confused:

3 Likes

چقدر اینا خوشگلن

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.