اونایی که زندگی عاشقانه دارن بیان

لطفاً بگید چه کارایی میکنید برای بهتر شدن روابطتون؟ مثلا من خودم خیلی از شوهرم تعریف میکنم پیش خودش و اینجوری بهش اعتماد بنفس میدم. حالا شما هم بگید. دوس دارم از نکات جالب اسکرین شات بگیرم استفاده کنم.

7 Likes

خانومای سیاست مدار بیان به ما هم یاد بدین :sweat_smile:

2 Likes

سلام علیکم، به من هم یاد بدید

2 Likes

من :grin:
موزمارانه ترغیبش میکنم ب کارایی ک نمیخواد انجامش بده :smiling_imp:
مثلا یکاری رو بدونم ک نمیخواد انجامش بده زیرزیرکی ت مخش کار میکنم ک فلانی میگف شوهرم فلان جوره منم گفتم نه شوهر من اصلا اونجور نیس اتفاقا خودش بیشتر پیش قدم میشه برا فلان کار
و همون روز کلا دیدش ب اون کار تغییر میکنه و موافقش میشه :joy:

8 Likes

خب من سیاست دارم دوست پسرامو خیلی اغفال میکنم:joy:

2 Likes

ای شیطون بلا، آفرین :sweat_smile:

1 Likes

قویبونت :grin:

1 Likes

با همین روش همه کارایی ک میخوام رو بهش تحمیل میکنم انجام بده :rofl::rofl::rofl:

1 Likes

منم باید تمرین کنم اینو

1 Likes

چجوری؟ :grin:

1 Likes

مازیادباهم شوخی میکنیم:sweat_smile:مخصوصاشوهرم حتی خسته هم باشه بازم شوخی میکنه :raising_hand_woman:موقع قهرم هرکدوم مقصرباشیم عذرخواهی میکنیم:woman_shrugging:

1 Likes

راهکار خوبیه
امتحان کن حتما نتیجه میده
تضمینی :grin::ok_hand:

1 Likes

ما هم کلا تحمل قهر نداریم خداروشکر :grin:

1 Likes

صد درصد گارانتی :grin: باشه

1 Likes

تعریف به اندازه از خودم و خودش, احترام , مذاکره , شیطنت , صبر

2 Likes

شوهر من آنقدر اعتماد به نفس داره که منم بگم واویلا میشه

4 Likes

بنظر من زندگی عاشقانه نیازی به تعریف فیلم بازی کردن وسیاست نداره چون عشق تو قلب ومغز آدما واگه واقعی باشه حس دوطرف میشه عاشقانه
خود دو طرف باید اینقد به هم نزدیک باشن که بدونن چی خوشحال میکنه طرفو چی ناراحت نه که بخای بهش همش بفهمونی اشتباه کارش یا چیزو میخای نمیخای باید از نگاهت حرف بفهمه چی میخای چه ناراحتت میکنه

7 Likes

خب خرش میکنم:joy::joy::joy:مظلوم نمایی
بیشتر مثل یه دوستم باهاش تو همه چیز با من مشورت میکنه وقتی یه چیزی میشه یا یه چیزی میگه نمیپرم بهش با دختر فامیل چت کنه با سیاست بهش میفهمونم که خوشم نمیاد:grin:

1 Likes

موافقم

2 Likes

من ب شوهرم بگم میگه میخایی خرم کنی من می‌دونم :joy:

4 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.