اونایی که تجربه سقط داشتن

نداشت از این به بعد اگه خواستی با همچین مردی بمونی کاندوم و قرصای ضد بارداری اصلا و ابدا یادت نره چون بخوای هر روز یکیو سقط کنی جونی واست نمیمونه

1 Likes

وجدان داشت بچشو نمیکشت.به خاطر بی پولی

1 Likes

خداروشکر …خدا کسی رو تو این موقعیت قرار نده

3 Likes

اره به خدا .

3 Likes

باشه چشم اما دیگه از رابطه میترسم زده شدم از همه چی

3 Likes

:sob::sob::broken_heart:هر چی گفتم‌دوتامون تلاش میکنیم از پسش برمیایم قبول نکرد

3 Likes

شیطان رفته تو وجودش داره کفر میگه.بهش بگو برو به درگاه خدا التماس کن توبه کن که اه اون طفل معصوم نگیرتش که دودمانش میره هوا.به خدا از وقتی گپت رو میخونم دلم میخاد شوهرتو کلشو بکنم انقد حرص خوردم.تو مادر خوبی بودی خودتو سرزنش نکن:pensive::pensive:

2 Likes

میگه چرا الکی گریه میکنی میگم بچم بود جگر گوشم بود مگه میشه ناراحت نباشم :pensive:بهش گفتم تو روخدا ما اگه ۱۰۰تا بچه دیگه هم بیاریم مثل اولی نمیشه من همیشه فکرم پیشش میمونه

3 Likes

عزیز دلم از خدا میخوام بهت صبر بده می دونم الان از نظر روحی داغون هستی مواظب خودت باش از وقتی گپت خوندم دلم درد اومده مرتب ذکر استغفار کن مطمئنم شوهرت هم پشیمون میشه از کارش

1 Likes

ممنون از همدردیت عزیزم باشه چشم

3 Likes

چشمت روشن به نور قرآن

2 Likes

بهتری عزیزم

1 Likes

ممنون عزیزدلم
از صبح که بیدار شدم حس میکنم یه غم کوچولو اما عمیق قلبمو میسوزونه⚘:sob::sob:خیلی پشیمونم همش فکر میکردم قرصا بی اثره و واسم میمونه

2 Likes

قربونت عزیزم خدا داناست میدونه تو این کار دوست نداشتی واز رو اجبار انجام دادی شوهرت چی میگه اصلا پشیمون نیست عذاب وجدانی نداره؟

1 Likes

عزیزم اولا وقتی لخته بیرون اومده اونم تو هفته ۶ ک هفته های پایینه باید بگم متاسفانه سقط شده؛ دوما وقتی شوهرت نمیخواد خیلی بهتره که فعلا بچه دار نشی، وقتی شوهره میخواد بعدا شونه خالی میکنه چ برسه وقتی ک خودشم از اول نخواسته باشه … ( همه مرد هارو نمیگم ، بعضی ها اینجورن ) وایسا وقتی شوهرت هم مثل خودت خواست بچه بیار که باهم لذت وجود یه بچه رو تو زندگیتون ببرید ) الانم بذار خوب دفع بشه چیز‌ینخور ک خونریزیت کم یا قطع بشه؛ ولی بعدش جتما برو دکتر ک چیزی‌باقی‌نمونده باشه و اصصصصلا هم خودتو ناراحت نکن، فک کن بچت بدنیا میومد وهمین باعث دور ازجون خراب شدن زندگیتون میشد، خدانکنه ولی خیلی بده ؛ ان شاءالله ب وقتش خدا بهت بچه سالم وصالح بده :two_hearts:

1 Likes

اهان خودت سقط‌ کردی پ دیگه هیچی سقط شده دیگه مطمئن !فقط برو سونو بده حتما ک چیزی‌نمونده باشه وگرنه داستان میشه واست ، منم سقط داشتم تازه اینجور نبود خودم بخوام ولی تامدتها هم جونم رفت هم برکت از زندگیمون! خدا کمکت کنه ب مشکل نخوری عزیزم خودتو تقویت کن حسابی ک مث من بی جون نشی:pleading_face:

1 Likes

نه امروز هم باهام بد حرف میزنه :sob:

1 Likes

دلم براش کبابه همینجور گوشه اتاق تو پلاستیک گذاشتم نمیدونم کجا ‌و کی خاکش میکنن:sob::sob::sob:
چی نخورم یا باید چی بخورم؟

2 Likes

باید چیکار کنم ؟زندگی ما برکتی نداشت که با اینکار هم بدتر میشه خدا منو بکشه واسش
مامانم سکته میکنه وگرنه همین یه ذره خونو برمیداشتم میبردم همونجا خاکش میکردم دیگه هم برنمیگشتم به کسی که به زن و بچش رحم نمیکنه:sob::sob::sob:

1 Likes

خاک کردن نداره ۶ هفته
نمیدونم والا چی بخوری ولی میدونم نباید سردیجات اصلا بخوری

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.