اونایی که با iui باردارشدن یاسردرمیارن میشه بیاین

منم همین طور ۱۰ شب استفاده کردم

1 Likes

نه گفتن قطع نکن استفاده کن
شما چرا فقط ده شب استفاده کردین

1 Likes

به من فقط ۱۰ تا دونه داد:thinking:

1 Likes

آهان جالبه آخه
برا من گفت تا ۱۸روز بعدشم استفاده کن تازه اگه هم باردار شیم میگن بازم استفاده کنیم چون جلوی سقوط میگیره

1 Likes

راستی آجی شما بعد آی یو آی تا روز چندم رابطه داشتی
دکتر بهم گفت یروز درمیون من تا سه روز پیش رابطه داستم ولی دیگه نمیخوام داشته باشم
شما چی؟

1 Likes

عزیزم زنگ زدم مطب گفت ۱۰ تا کافی اگر خدا خواست باردار بودی دوباره ادامه میدی

1 Likes

عزیزم من چون تعیین جنسیت کردم گفتن دیگه نمیخواد نزدیکی کنی ولی ما یه بار یه هفته بعدش اقدام داشتیم

ولی به خانمایی که ای یو ای کردند بهشون گفت یه شب در میون نزدیکی داشته باشید

ان شاءالله ک بارداری گلم

1 Likes

آره برا تعیین جنسیتا میگن نداشته باشین منم امروز شش روز آی یو آی شدم ولی دیگه نمیخوام نزدیکی داشته باشم بنظرت اشکالی که نداره؟:thinking:

1 Likes

راستی سرینا جون من الان حواسم نبود دوغ تو مشما بود ۳ یا ۴کیلو اینا میشد برداشتم از رو زمین
بنظرت زیادی سنگین بوده نباید دس میزدم:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

1 Likes

الهی امین ان شاءالله سما هم باردار باشید :palms_up_together:

1 Likes

عزیزم نزدیکت بنظرم ادامه بده ولی اگر خدا بخواد ان شاءالله
با همون یه بار ای بو ای گرفته باشی

1 Likes

اشکال نداره عزیزم من چیز سنگبن بلند کردم بسپار به خدا

اگر خدا بخواد میگیره مطمئن باش

استرس از خودت دور کن هرچند که سخت بخصوص انتظار ولی چاره ای نیست

حموم خیلی کم برو درحموم باز بزار بخار نکنه با اب گرم حنام نکن

1 Likes

قربونت خواهری :heart::heart::heart:

1 Likes

آخه جدیدا اذیت میشم بخاطر اون میگم
چون دیروزم رفتم سونو بخاطر دردم گفت کست بوجود اومدن سه تا یه فولی ۲۸دوتام هم دیده میشه
یه حس ترکیدن بهم دست میده یه وضعیم اصلا:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

مرسی از راهنمائیت خواهری
آره توکل بخدا فقط

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم ان شاءالله گپ بارداریتو به این زودی ببینم :palms_up_together::hibiscus:

2 Likes

سلام عزیزم من ۳قلو دارم الان ۱سالو۳ماهشونه…ای یو ای کردم

1 Likes

انشالله ک بارداری …من موقع لانا گزینی زیر شکمم سوزن سوزنی مید انگار ورم کرده بود

2 Likes

فداتم همچنین جانیم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.