اونایی که با iui باردارشدن یاسردرمیارن میشه بیاین

بچه هابخداداریم دیوونه میشیم توعمرم فک نمیگردم یروز انقدر برای بچه بدبختی بکشیم:pensive:.یکی ازمشتری های شوهرم ماما هستن دیروز شوهرم مشکلمون بهش گفت گف طب سنتی میریم اونم گف ازمایشتو بفرس برام تا بگم چیکارکنین فرستادیم گفت ژل و رویال وشیره ی خرنوب اصل میدم خیلی تاثیرداره ولی برای شما بهترین راه آی یوای هستش ازدیشب خواب ندارم چی میشه دوس دارم طبیعی باردارشم باز ولی ازاین طرفم اصلا تحمل وصبرندارم نیتونیم صبر کنیم ای یوای چجوریاس اونایی که کردن میشه بگین؟ خودمم اقدام کردم دعاکنین همین ماه بشه اصلاکاربه اونجاهانکشه

13 Likes

گفت فعلادست نگه دارین اگه نشد تاعیدبعد شوهرمم راضیه میکه اینهمه خرج دواهای طب سنتی کردیم ای یوای که هزینش کمه پیش اینابریم راحت شیم

4 Likes

منم منتظرم .اگه باردار نشم میرم iui

5 Likes

انشالله که بشیم.شوهرم همه چیش خوبه فقط شکلشون مشکل داره بنظرت برمم اصلاباراول میگیره

5 Likes

برا من حرکتاشون ضعیفه :cry::cry: دارم بهش میرسم . ک زد الان مریض شد . خودمم چند روژ نسبت ب ماه قبل عقب انداختم . درد دارم . ولی بی بی منفی شد .

4 Likes

ای بابا بلایی نمونده سرمون نیاد:disappointed_relieved:‌.انشالله که مثبت باشه یکمم صبرکن نشدی از بده من۵روزمونده موعدم ولی ناامیدم همش فک میکنم چون علائم ندارم حامله نباشم

4 Likes

@u626769

2 Likes

عزیزم منم وارد پروسه ای یو ای شدم دیروز سوم پریودی دکتر بودم دارو داد شروع کردم قرار روز یازدهم پریودی دوباره برم ببینم داروها جواب دادن یا خیر

چون من تنبلی تخمدان دارم ذخیره ی تخمدونم نیم هست
اصلا چشمم اب نمیخوره

توکل برخدا

5 Likes

عزیزممم انشالله که همین ماه باردارمیشی:heart::heart:.من شنیدم ای یوای برای کسایی تنبلی دارن جواب میده برای مردایی که مشکل دارن زیادجواب نمیده درسته؟

5 Likes

گلم اینا راه درمان عیبی نداره مهم بچه دارشدنه اینم یه راه درمانه اگه واقعا نیازه انجام بده بیخودی متفرقه هزینه نکن انشالله ک جواب میده

6 Likes

ان شاءالله عزیزم هم چنبن برای شما
برام دعا کن

دکتر گفت ای وی اف کن ولی من چون هزینه اش ندارم مجبوریم به ای یو ای دکتر گفت خیلی زودتر باید دست به کار بشی ذخیره تخمدان نبم گفت ممکن این نیم هم از دست بدی:pensive:

3 Likes

توکل بخداپس تاعیدصبرمیکنه نشدمیرم مستقیم ای یوای ولی همش ترس دارم میترسم انقد انگولکم کنن اخرش خودمم تنبلی چیزی بگیرم بدترشه:slightly_frowning_face:

5 Likes

عزیزدلم اتشالله که میشه همین ناامیدی کاروبدترمیکنه انشالله به حق این روزای عزیزی توهم مامان میشی:heart_eyes:

4 Likes

گلم تمام تلاشتو بکن ولی زندگیتو کلا مختل نکن پیاده روی برو شوهرتو تقویت کن اقدامتم داشته باش زندگیتم بکن انشالله ک میشه نشد عیبی نداره اونم راه درمانه

4 Likes

ممنون عزیزم دعاکن برام چند روز دیگه موعدمه:cry:

4 Likes

انشالله گپ بارداریتو میزنی قشنگم همیشه امیدوار باش ولی نه انقدری ک پریودبشی فک‌کنی دنیا تموم شده

4 Likes

ب منم این راهو پیشنهاد کردن اشکال تداره چ میشه کرد

3 Likes

ممنون ازدلگرمیت عزیزم انشالله:kissing_heart:

چندساله اقدامی عزیزم.شماهم همسرتون مشکل داره؟

3 Likes

به امید خدا
ان شاءالله روزی همه منتظرا:palms_up_together:

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.