اونایی که با لتروزول و امپول اچ ام جی باردار شدن

سلام بچه هامن مبتلا به تنبلی تخمدان هستم و۹ماهه اقدام به بارداری کردم…که موفق نشدم هنوز…دودوره متفورمین واوابوست خوردم که نشد این ماه لتروزول از۳تا۷پریودی و آمپول اچ ام جی روز۸و۹و۱۰قاعدگیم زدم و روز۱۳رفتم پیش،دکترم برام سونو واژینال کرد پرسید اولین باره داروتحریک تخمک گذاری خوردی گفتم اره بعد ازش پرسیدم سایز فولیکولم چنده گفتن۲۲ اقدام کن اگه باردار نشدی ماه بعد روزی یدونه لتروزول بخور…حالا سوال من اینه که ببینم امپول اچ سی جی نباید میزدم برا ازاد شدنش؟؟ازدکترم پرسیدم گفتن احساس میکنم تخمدانت حساسه وباید بااحتیاط باهاش رفتارکنم…واینکه بنظرم این سایز خیلی خوبه پس چرا دکتر امیدوار نبود وبرا ماه بعدم دارو نوشت…ضمنا سایز فولیکولم بدون دارو روز۱۴سیکلم۸و۹‌بود

اینم گفت که یخورده روزای مصرفتو جابجا کنم درست میشه یعنی چی اخه…مگه اثرداروها خوب نبوده

سلام عزیزم
به علت این که در شرایط مطلوب هم شانس بارداری فقط 25 درصده

دکتر من برای دو سری نوشت
:grin:
طبیعیه
الکی استرس نگیر

نمیدونم پس چرا اچ سی جی نداد اخه😭

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.