اولین پریود بعد از سقط

عزیزم کورتاژ نکردم خودش افتاد
هفت هفته

شاید واسه من هم بخاطر سقط اونجوری شده بود
تا حالا ندیده بودم تو سونوهام که فقط یکی از تخمدانام تنبل باشه

1 Likes

آره منم‌ پریودی بعد از سقط دوروز لک بینی داشتم بعدم که خونریزی شروع شد اینقدر شدید بود که تو یک روز یک بسته پد استفاده کردم‌

1 Likes

نه بیهوش میکنن اصلا متوجه نمیشی وقتی بهوش اومدی یکم درد پریودی داری

1 Likes

آره واسه منم شدید شد ولی نه مثل شما
اقدام کردین بعدش؟

آره الان تو اقدام هستم

1 Likes

:pray::pray::pray::pray::pray::pray:

1 Likes

چند هفته سقط کردی که کورتاژ کردی

1 Likes

من به حساب پریودی ۹ هفته ولی جنین رشد نکرده بود از من خودش دفع شد به خاطر بقایا کورتاژ شدم‌

1 Likes

بچه ها چند روز بعد سقط پریود شدین؟؟؟
@u983991
@Maryamh
@u706708
من ۲۴اردیبهشت سقط کردم قبلا پریودام بین ۲۸تا سی روز بود کی باید بشم؟؟؟؟؟؟؟

3 Likes

نزدیک به چهل روز از کورتاژ پریود شدم

2 Likes

سی و خورده ای بعدش پریود شدم

2 Likes

منم هفتم همین بود مثل شما من فیبروم داشتم خیلی بزرگ بود یکیش دکتر استراحت مطلق داده بود ولی گوش نکردم پیاده روی سخت میکردم سرکار می رفتم خودش افتاد ولی بقا یا مونده الان ۱۵ روزی هست تو این ۱۵ روز یه بار سونو دادم گفت هست قرص داخل واژن گذاشتم تو بیمارستان اونم فایده نداشت گفت کورتاژ قبول نکردم بیمارستان دولتی بود همه دانشجو حالا می خوام برم پیش دکتر خودم ۲۴ روم خودش گفته بود سه هفته گفتم ببینم کودتاژ چطوریه اخه خیلی بد تعریف می کنن میگن یه دستگاه مثل چرخ گوشت میندازن داخل چرخ می کنن میارن بیرون

1 Likes

نه بابا اینجوری هم نیست اگه به روش هیپروسکوپی کورتاژ بشی همون نقطه ای که از جفت مونده رو بر می داره به کل رحم کار نداره بعدم به نظر من کورتاژ رو اگه یک متخصص خوب انجام بده خیلی هم خوبه رحمت تمیز میشه وان شاالله برای بارداری بعد امادتر میشه

2 Likes

من ۱۳ اردیبهشت سقط کردم ۱۵ خرداد پری شدم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.