اولین نزدیکی و رابطه

خانما این سوال یکی از دوستام بود و چون خودش عضو مامی گپ نیست من میپرسم.ممنون میشم هرکس میدونه جواب بده و دوستمو از نگرانی در بیاره
ایشون توی عقد هستن (دائم )و هنوز مراسم عروسی برگذار نکردن… دیروز با نامزدش رابطه کامل داشته و گفت ازش خون اومد ولی فوری قطع شده اما امروز با گریه بهم زنگ زد و گفت با اینکه به پریودیش یک هفته مونده ولی صبح دیده خونریزی داره و دردش مثل پریودیه
بنظرتون بخاطر چیه؟من که حدس زدم بخاطر استرسش پریودش افتاده باشه جلو.خانمایی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
آها راستی گفت باید چیزی بخوره؟گفت چون اولین بارمه نمیدونم.بنده ی خدا تک فرزنده و مادر ناتنی داره و با من صمیمی تره

11 Likes

چندروز بعدش به خونریزی افتاده؟

1 Likes

دیروز رابطه داشته .امروز خونریزی

2 Likes

اگر اولین رابطه باشه پردش پاره شده دیگ و اون خون ریزی و درد هم طبیعیه منم تا ۳ روز خون ریزی داشتم کاچی و چیزهای گرم بگو بخوره و استراحت کنه

5 Likes

همین فکری ک کردی درسته
ب خاطر استرس جلو افتاده پریودیش

4 Likes

احتمالا بخاطر پاره شدن پرده بکارت هست
و یا ممکنه از استرس پریودش جلو افتاده باشه
بهتره استراحت کنه و چیزای گرم بخوره مثل کاچی

4 Likes

خیلی ممنون عزیزم بابت راهنماییت

2 Likes

تشکر بابت پاسخ دهی عزیزم

2 Likes

ممنونم عزیزم

2 Likes

اون خونریزی که میگی سریع قطع شده برا پاره شدن بکارت بوده

1 Likes

اره عزیزم منم بهش گفتم

1 Likes

احتمالا خوب پردش پاره شده

1 Likes

اگه جلوگیری نداشتن یا شک داره که بارداره بشه یا نه
بره داروخانه قرص اورژانسی بگیره

گفت جلوگیری طبیعی داشته
ببخشید یه سوال مگه تخمک گذاری بعد از اتمام پریود شکل نمیگیره؟دوستم یک هفته به پریودیش مونده بوده
بنظرت بااینکه جلو گیری داشته امکان بارداری هست؟

1 Likes

اره امکانش هست چون بعضی از بدنها قوی هستن سری باردار میشن و ربطی نداره ب روز تخمک گذاری

اگه جلوگیری نکرده امکان بارداری هست ولی اگه جلوگیری کرده امکان نداره باردار باشه

1 Likes

ببخشید واضح میگم ولی میگه وقتی نامزدش داشت ارضا میشد اون مایع رو نذاشت داخل بریزه
درسته؟؟

1 Likes

خوب مطمین هست نامزدش اگه نریخته باردارنیستن

2 Likes

نه عزیزم الان اگه خونریزی داره باردار نمیشه

1 Likes

آخه میگه دیروز رابطه داشته امروز خونریزی و دل درد
بنظرتون این خونریزی دلیل بر این هست که باردار نشه؟!

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.