اولین نزدیکی اولین بارداری

دوستای عزیززز ب نظرتون چطور میشه بعضیا با اولین نزدیکی باردار میشن؟

همه دوستای من با اولین نزدیکیشون باردار میشن

عزیزم یا شانسشون خیلی خوبه یا دارن به شما دروغ میگن یا اصلا استرس ندارن. احتمال بارداری در هر ماه 25 درصده اگر شانس داشته باشین و استرس نداشته باشین می تونین از این 25 درصد نهایت استفاده رو ببرین
انشالا شما هم به زودی باردار میشین

4 Likes

ممنون از امیدتون

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

عزیزم شانسیه من بارداری قبلیمو تو اولین اقدام باردار شدم اما ایندفعه 3 ماه طول کشید همش شانسیه ماهی 25 درصد شانسه برا یکی 25 درصد ممکنه ماه اول اتفاق بیفته واس یکی ماه هشتم.

1 Likes

خانم حکیمی درست میفرمایند. دقیقا بارداری قبلیم اصن استرس نداشتم یا تو فکرش نبودم اما ایندفعه خیلی منتظرش بودم تو ماه اول و دوم یعنی در حد ناامیدی شدید. استرس بارداری رو خیلی عقب میندازه

1 Likes

من بعد از هشت ماه اقدام باردار شدم

1 Likes

دستتوبکش روسرمنم الان ماه هشتم اقدامم

عزيزم ايشالا ك دامن تو هم سبز ميشه صبور باش و استرس نداشته باش استرس مث سم ميمونه

1 Likes

چشم ممنون :heart::heart::heart::heart:

1 Likes

اخه ادم از صبح ک از خاب بیدار میشه استرس داره تا شب ک خابش میبره

من بارداری اولم دفعه اول گرفت بهش فکر نمیکردم فقط به حالش و لذتش فکر میکردم :smiling_imp: وحالشو میبردم
ولی بععدشش دیگه اون بدو من بدو دنبالش چون هر ماه با گریه و زاری میگفتم وااای اگه نگیره چی من نمی خوام پریود شم :sweat_smile:

1 Likes

عزیزم

1 Likes

والا شاید دروع میگن دوست من عیدنوروز به من گفت تصمیم گرفتیم بارداربشم حتی فروردین ک پریود شد با ناراحتی ب من گفت پریود شده و حامله نشده بعد این ماه ک ابان هست حامله شده میگه ماه اول اقدامم
میگم تو عیدنوروز پریودشدی ناراحت شدی الان ۸ماه تواقدامی میگه نه ماه اول اقدامم
انگار خوششون میاد به ماها استرس بدن ک اونا ماه اول شدن و ماهنوز نشدیم

5 Likes

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

زن برادرمنم ماه اول باردارشد‌،خیلی ازاطرافیانم یه ماه بعدعروسیشون خبربارداریشون رومیدن ،منکه۴ماه،طول،کشید وخبربارداریموندادم پشت سرم شایعه شدکه نازام درصورتی که خودم نخواستم

1 Likes

جلوگیری میکنی ارزو خانم

1 Likes

اوایل آره،ولی الان باردارم کلن نزدیکی نمیکنم :stuck_out_tongue_winking_eye:

من به این فکر کردم که با اولین اقدام باردار میشم.کلا مثبت اندیشم :joy::joy:
همینطورم شد
کلا به نشدن فکر نکردم حتی یه بار.
خواست خدا بود که سریع جواب گرفتیم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.