اولین روز آخرین قاعدگی و تاریخ زایمان

آخرین سونو هم ۲/۹ دادم ۲۷هفته و دوروز گفتن. سزارینی هم هستم. میشه کمکم کنید .تاریخ احتمالی زایمان هم ۵/۸برام زدن. بنظر شما اولین روز آخرین قاعدگیم برج ۶بود یا ۷.کسی هست جواب بده؟

سلام عزیزم
به مامی گپ خوش اومدین :rose:
اگر یادتون نمیاد آخرین بار کی پریود شدین بهترین راه همین سونوگرافی هست که انجام دادین. یعنی معیار سن بارداری تون میشه همین سونوگرافی
الان تقریبا 22 هفته و دو روز هستید

عزیزم چرا سوال تون رو تغییر دادین؟

اولین باره میام توسایت ببخشید. زیاد سردرنمیادم

1 Likes

ازیکی ازدوستان راهنمایی گرفتم

برای این که دوستان متوجه سوال تون بشن لطفا سوال تون رو ویرایش کنید و تاریخ اولین سونوگرافی رو هم بنویسید عزیزم :rose::pray:

فکرم همیشه مشغول بود. خواستم راهنماییم کنید

خواهش می کنم عزیزم. بله حق دارید یکم اولش سخته. انشالا به زودی یاد می گیرید :blush:

۹/۱۸اولین سونوم بود،،،۶هفته و دوروز

ممنونم عزیزم

می تونم سوال کنم چرا می خواین بدونین اولین روز آخرین قاعدگی تون کی بوده؟

چون سزارینی هستم. همون سونوی اولی ک رفتم ب دکترگفتم ۷/۲۱اولین روزآخرین قاعدگیمه…احتمال زایمانم براساس lmp گفتن ۴/۲۶ بعدش رفتم توشک.گفتم شاید ۶/۲۱باشه

بعدآخرین بار ک سونو دادم ۲/۹ ب دکتر گفتم یادم نیست. احتمال زایمان هم ۵/۸گفتش

۲۷هفته ودوروز گفتش

آهان. مشکلی نیست چون شما سزارین می خواین بکنین فقط باید ببینیم از روی همون سونوگرافی اول آیا سن بارداری تون 38 هفته شده یا نه. اگر 38 هفته تکمیل شده دیگه فرقی نمیکنه شما کی پریود شده بودین.

ممنون میشم

1 Likes

شما سیکل قاعدگی تون چند روزه بوده؟

هر ۲۰یا ۲۱ ام پریودمیشدم

پس ما سی روزه درنظر می گیریم
اگر شما 21 مهر آخرین پریودتون بوده الان 29 هفته و پنج روز هستید
اگر 21 شهریور بوده باشه الان 34 هفته و یک روز هستید
شما آزمایش های غربالگری تون رو بر اساس چه تاریخی انجام دادین؟

آخرین سونوگرافی تون که 9 اردیبهشت بوده و گفته 27 هفته هستید طبق همون سونوگرافی اولی که انجام دادید حساب کرده و کاملا درسته. نگران نباشید تاریخ زایمانی که براتون در نظر گرفتن کاملا درسته

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.