اولین رابطه بعد از زایمان

در كل خيلي بده بيچاره خودمون:disappointed_relieved::disappointed_relieved:

1 Likes

در كل رابطه ي اول خيلي سخته

1 Likes

اره بخدا هرچی دردو بدبختیه مال زناس ولی عشق و حالو لذت مال مرداس،من کلا تو بارداریم یه بار تونستم ارضا بشم،الانم اونقد درد دارم فک نکنم حالا حالاها بتونم

2 Likes

دركت ميكنم گلم

2 Likes

ببین کمی از زایمان طبیعیت میگی … اون معاینه چجوریه

1 Likes

عزیزم بارداری

2 Likes

اره. بیست هفت و 3 روزمه

1 Likes

انشالا بسلامتی این دورانو بگذرونی،من کیسه آبم پاره شد تو ۳۵ هفته ۵ روز با آمپول فشار زایمان کردم،دردام اوایل کم بود کم کم زیاد شدن ولی جوری بود که بتونم تحمل کنم،هر وقت دردام میومد رقصه کمرو بشینو پاشو میرفتم اصلا نمینشستم،چن باریم خواهرم تو حموم با آب گرم پشتمو ماساژ میداد خیلی کمک میکرد دردم کمتر بشه،ولی امون از اون معاینه که میگم البته بستگی به دست اون ماما که میاد معاینه میکنه که ببینه رحمت چن سانت باز شده داره،خدایش بعضایشون یواش دست میبردن دردش کم بود،ولی توبه از دو تا از دکترا که بی رحمانه دستشونو میبردن معاینه میکردن،،برای من درد زایمان از اون معاینه کمتر بود،ولی خدایشش درد زایمان اون چیزی نبود که فکر میکردم خیلی سخته خیلی قابل تحمل بود،اصلا نترس

2 Likes

خب خداروشکر. منم طبیعی دوس دارم … همین معاینه مونده تو گلوم :joy: چون یه سونو واژینال رفتم خوشم نیومد حالا اون مثل آلت می مونه .فک کن دست ببرن اونجا ددم وای :joy::joy:بعد کله بچت مخروطی شد …چقدر طول کشید گرد بشه

1 Likes

فقط خودت تو زایمانت همراهی کن،تا بشینی بچت دیر میادو زایمانت سخته،من فقط بشینو پاشو رقصه کمر میکردم،خیلی کمکم کرد،فقط وقتی که رحمت به ۱۰ سانت برسه احساس مدفوع شدید میکنی اصلا اون وقتا نری دسشویی چون بچت سرش اومده دیگه فشار بهت وارد میشه احساس میکنی مدفوع داری،من داشتم میرفتم دسشویی یه پرستار خدا خیرش بده گفت چیکار میکنی گفت به شدت مدفوع دارم بزار برم،گفت کجا برو بخواب رو تخت وقتی رفتم گفت بچت سرش اومده،اگه اون نبود میرفتم دسشوی دور از جون بچم یه بلایی سرش میاوردم،الان سر دخترم تقریبا شکلش نرمال شده هرچند خدایش زیاد مخروطی نبود،الان کامل گرده سرش

2 Likes

دمت گرم. مرسی . :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: خداروشکر .

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.