اولین بچتون طبیعی کی دنیا اومد؟

اصلا سخت نیست،،فقط باید آروم باشی و کنترل درد دستت بگیری نفس های عمیق بکش و اصلا سعی کن تا دردت زیاد نشده جیغ نکشی،
دردش اوایل وقتی شروع میشه مثل اینه داری پریود میشی و زیر دلت تیر می‌کشه ،مثلا بیست دقیقه ربع ساعتی یکبار درد میگیره تموم میشه بعد کم کم فاصله دردهات کمتر میشه مثلا دو سه دقیقه یکبار درد داری
وقتی فول بشی و ده سانت بشی درد قطع نمیشه مثل پریودی شدید فقط یک چیز سفت که بهت حس فشار میده سر بچه س که آماده خروجه
نگران هیچی نباش ضربان قلب و شرایطت مرتب چک میشه
بعد بچه نزدیک خارج شدن باشه و سرش ببینن اگه نتونه بیاد یک برش کوچیک میزنن که اصلانم درد نداره آمپول و یا اسپری بی حسی میزنن بعد میبرن متوجه نمیشی
بعد بچه در میارن میزارن رو سینه ت، جفتت دوتا سرفه کنی خارج میشه بعد بخیه میکنن
اگه خواستن شکم فشار بدن ک بچه راحت تر بیاد بیرون مقاومت نکن ونگران نشو

3 Likes

انشاءالله :orange_heart:

2 Likes

منم زیاد نرفتم

1 Likes

اگه مدفوع کردیم چی:grimacing:

2 Likes

اشکال نداره جیش ، مدفوع اصلا خجالت نکش ،بخوای هم نمیتونی نگه داری با فشار بچه میاد .اینقدر از این چیزا دیدن عادیه براشون.
اون بیمارستان که من بودم نیمه خصوصی بود بعد یک بهیار میومد تمیز می‌کرد براشون
فقط سعی کن روزای آخر سبک شام بخوری ک روده ها ت پر نباشن

2 Likes

من دقیقا ۴۰ هفته ، دردم نیومد آمپول فشار زدن

2 Likes

مرسی از توضیحاتت :heart_eyes::+1:

2 Likes

هر دوتا طبیعی چهل رو پر کرده بودم اومدن :blush:

راستی دوتاییشونم کیسه ابو پاره کردن تا اومدن

2 Likes

:grimacing:چه سر سخت

2 Likes

خیلی :joy:

2 Likes

من هفته ۳۸ زایمان کردم از هفته ۳۵ پیاده روی و گل گاو زبان و رابطه دکترم پیشنهاد کرد

2 Likes

روی مسیر صاف اولا پیاده روی کن
بعدشم بچه توی ماه آخر خودبخود میاد پایین تا وزنش توی کاسه لگن باشه و کم کم آماده زایمان

حیییییییییییییف صد حیف که من سزارین شدم
چقدر هنوز غصه میخورم
توی اتاق عمل هم من گریه کردم چرا بچم برگشته وبریچ شده و دو دور بندناف دور گردنشه و نمیشه من طبیعی زایمان کنم.

2 Likes

۳۹ هفته دنیا اومد یه هفته زودتر :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

روز ۳۸ هفته بچه تو بغلم بود

2 Likes

۳۹هفته و دو روز بود

2 Likes

اشتباه کردم سربالایی رفتم خیلی سخت بود

2 Likes

خوب پس تا دو هفته دیگه راحت میشم

4 Likes

حتی روی چمن هم‌نباید راه بری ، روی سطح صاف و هموار باید راه رفت

2 Likes

سی و هشت هفته و چهار روز گلم اگه احساس می‌کنی بچه آمده پایین پیاده روی نکن گلم بزار بری تو سی و هشت بعد پیاده روی کن ک خدای نکرده امکانش هست بره تو دستگاه سی و شش هفته

2 Likes

بچه اولم طبیعی ولی زایمان زودرس داشتم الان ۳۱هفته هستم بازم میخوام زایمان طبیعی داشته باشم ان شاءالله این یکی عجله نکنه:sweat_smile:

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.