اولین اقدامم

سلام من تازه عروسی کردم پریودیم کلا نامنظمه الان از اخرین پریودیم ۱۳روز میگذره سینه درد دارم ولی تو پریودیم هم سینه درد داشتم فقط یه کوچولو شکمم بعضی موقع درد می کنه همراع پا درد امکان بارداری هست لطفا یکی میشه این زمان تخمک گذاری اینارو واسم توضیح بده یا کیت چیه چون اصلا اینارو نمیدونم

سلام عزیزم
ممنونم از همراهی تون :rose:
بله احتمال بارداری هست اما باید آزمایش خون بدید تا مشخص بشه باردارید یا نه. از روی علائم نمیشه گفت چون علائم بارداری و قاعدگی به هم شبیهن

خیلی ممنونم

1 Likes

تخمک گذاری معمولا 14 روز قبل از شروع پریود اتفاق می افته ولی ممکنه یکم دیرتر یا یکم زودتر هم بشه
برای بعضیا با علائمی مثل درد تخمدان، حساس شدن سینه ها، ترشحات شفاف و کشدار و بالا رفتن دمای بدن همراهه و از روی این علائم میفهمن که زمان تخمک گذاری شونه. کسانی که نمی تونن تشخیص بدن یا می خوان دقیق تر روز تخمک گذاری رو بدونن از کیت تخمک گذاری استفاده می کنن
از داروخانه باید تهیه کنید و چند روز بعد از پاک شدن هر روز سر ساعت مشخصی از کیت استفاده کنید تا کیت جواب مثبت رو نشون بده. وقتی مثبت بشه یعنی 12 تا 36 ساعت بعد تخمک آزاد میشه

خواهش می کنم عزیزم
اگر سوالی راجع به تخمک گذاری دارید بپرسید

الان من علایمی دارم مثل بین رون هام درد می کنه بدنم دما بالا داره گر گرفتم همراه سینه درد احتمال بارداری هست بنظرتون اخه موقعیت ندارم فعلا برم ازمایش می خوام بدونم احتمال داره حامله باشم؟

کیت تخمک گذاری یک بار مصرف هست یا هرروز ازهمون باید استفاده کنی ،طریقه استفاده اش چطوری هست

1 Likes

ببخشیدخانم حکیمی جاتون جواب میدم
آره هرکیت یکبارمصرفه وفقط یکبارمیشه ازش استفاده کرد
بایدادراراول صبح نباشه
هرروز سریه ساعت مثلاصبح ساعت ده بهترین زمانه
توظرف یکبارمصرف ادرارمیکنیدبعدکیت وتاجایی که بافلش علامت زده رومیزاری توادرار

1 Likes

اگه دوخط پررنگ شدیعنی دوازده ساعت دیگه تخمک آزادمیکنی وبهتره اقدام کنی،اگه یه خط پررنگ ویکی کمرنگ شدبه معنی دور ویانزدیک شدن به زمان تخمک گذاری هست.

ممنونم عزیزم .چندروز بعد پریودی باید انجام بدی؟

من چهارروزبعدپریودی زدم اماکمرنگ بودچندروزبعدپررنگ شد،چون پریودیم نامنظم بودهجدهم پریودی روزتخمک گذاریم بود

من برنامه تقویم من رو نصب کردم تاریخ پریودیم رو هرماه میزنم اون روز تخمک گزاری رو بهم میگه بنظرتون درسته کسی تاحالا استفاده کرده ازش؟

دقیقا تو برنامه تقویم من ۱۴روز قبل از پریودی جدیدم رو زده روز تخمک گذاری

عزيزم كيت تخمك گذا ي يكبار مصرف هست ك شما ادرارتونو رويه اون ميريزين بعد كمتر از يك دقيقه مشخص ميكنه ك باداريد يا ن بقعيه چيزا رو رويه همون پاك كيت توضيح داده

به نظرم واسه فهمیدن روز تخمک گذاری نیازی به کیت نیست…وقت تخمک گذاری معمولا ادم دچار درد زیر شکمی خفیف میشه…یکم کمتر از درد پریودی …که همیشه ده یا دو هفته قبل موقع پریودی… به نظرم تو اون روز و روزهای بعدش نزدیکی داشت شانس بارداری زیاده

خواهش می کنم عزیزم
من خوشحال میشم اگر دوستان باتجربه توی گپ ها فعال باشن
ممنونم از همکاری تون :rose::pray:
من در ساعات اداری فقط پاسخگو هستم و همیشه نگران و ناراحتم که دوستان منتظر می مونن تا به جواب برسن ولی با وجود شما عزیزان خیالم راحته :heart_eyes::pray:

1 Likes

فداتون عزیزم

1 Likes

بله عزیزم شماحوالی اون روزایی که گفته اقدام کنید،امابرای اونایی که جنسیت براشون مهمه ازکیت وسونوبراتعیین روزتخمک گذاری استفاده میشه یااونایی که نمیتونن یه شب درمیون نزدیکی کنن

1 Likes

الان من یه هفته قبل پریپد اقدام کردم پریودم نامنظمه کسی هست اینجوری باردار شده باشه؟

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.