ان تی با عدد بالااااا😔😔😔

وای سمانه
واقعا متاسفم
ایشالا بزودی جاش با یه بچه سالم پر بشه

2 Likes

اره خییییلی وحشتناکه حق دارین
ولی نگرانی برای بارداری آینده الکیه
خودتون رو ناراحت نکنین و استرس هم نداشته باشین
خدا خیییلی مهربونه
انشاله برای هیچ مادری دیگه پیش نیاد
شما بدون آمینو سقط کردین؟؟
امروز قراره برن پزشکی قانونی ببینن نامه سقط میدن اصلا
ظاهرا بدون آمینو مجوز نمیدن
ولی دکترش بهش امید داده گفته نگران نباش اگر نامه هم ندادن یه شب که شیفتم بیا بیمارستان خودم کمکت میکنم

1 Likes

دکتر گفته فقط سقط
هیچ سونو و آزمایشی گفت لازم نیست:pensive:

1 Likes

خودم نیستم
۱۲هفته و چهار روز

2 Likes

ممنون آرزو جون
انشاله:heart:

2 Likes

درسته نباید استرس داشت ولی اصلا دست خودم نیست از سونو وحشت دارم از دکتر رفتن،کلا رو روحیم تاثیر گذاشته انشالله که برا هیچکس اتفاق نیوفته منم خیلی اذیتم کردن تا مجوز سقط دادن گلم ولی خب اگه دکترش این حرفو زده جای نگرانی نیس منم اره بدون امینو سقط کردم چون گفت نیاز نیست و معلومه مشکل داره…اگه میبینیش باهاش حرف بزن نزارید تنها بمونه من که اگه تنهام میزاشتن از بس غصه و گریه داشتم ممکن بود افسردگی بگیرم

2 Likes

اره بمیرم براش که خودش هم میگه از سونو و ان تی وحشت دارم
نه خداروشکر شوهرش خیییییلی هواشو داره و با روحیه است
اصلاااا یه لحظه تنهاش نمیزاره
انشاله به زودی زود دوتاتون بارداری خوبی رو پیش و رو داشته باشین

1 Likes

حق داره خداروشکر شوهر منم خیییلی کمکم کرد بااینکه خودش خیلی ناراحت بود ولی هرکاری میکرد تا من بخندم و ناراحت نباشم…ممنون عزیزم انشالله به زودی زود جاشون برامون پر بشه

2 Likes

:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

1 Likes

عزیزم انشاللا بهترینا برات رقم میخوره ناراحت نباشه خداروشکر الان متوجه شدی واگه خدای نکرده بچه به این دنیامیومد وناقص بود راه چاره ای نداشتی انشاللا یه تی نی سلامت خدابهت هدیه میده

2 Likes

ممنون مهربون جان
بچه خودم نیست
ولی خییییلی برام عزیزه
انشاله که همینطوره ما هم راضی هستیم به رضای خدا:heart::heart:

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.