ان تی با عدد بالااااا😔😔😔

والا دوست من طفلی زن کارگر شهرداری هم هست چقدر هزینه اذیتش کرد اما بخاطر ان تی بالا سلفری داد و الان یکماهه زایمان کرده خدارو شکر عالیه و پسرش سلامت

1 Likes

سلام عزیزم . سونو داد دوباره؟

1 Likes

خیر نبینن انشالله شوک وارد میکنن به مادر
از اون ورم تو این وضعیت این همه خرج تراشی میکنن

2 Likes

سلام. عزیز عدد ان تی بالاست؟
از من8 عددpapa هست

1 Likes

عددش خیلی بالاست حتما باید سلفری بدین تا مشخص بشه اگه خدایی نکرده مشکلی باشه
اما عدد بالا ریسکش زیاده دیگه
من نمیدونم چه ربطی به دکتر داره که ان تی عددش بالاست چرا انتظار معجزه دارین مثلا از اون چی کم میشه اگه بچه شما سالم یا دور از جون ناقص باشه
اون بر اساس تجربه ش یه پیشنهادی میده شما اگه قبول ندارین دکترتون رو عوض کنین و سونو رو تکرار کنین ایشالله مشکلی نباشه :heart::rose:

1 Likes

خداروشکر که سالمه بچه اش
خدا به پدرش سلامتی بده و به کسبش برکت

1 Likes

توی برگه سونو نوشته نرماله برامن

1 Likes

نه آرزو جون
قراره شنبه بره یه شهر دیگه پیش یه دکتر دیگه
سپردیم به خدااا

1 Likes

اره ۶.۷بود
عدد ان تی شما ۸ بود؟؟؟؟؟؟
چیکار کردین بعدش؟
الان به دنیا اومد بچه تون؟

من اینقدر مطالعه کردم ک خدامیدونه بالای2/5میگن خوب نیس وباید امنیوسنتز کن

والا ما هم از ناراحتی این غم انگار نمیخوایم باور کنیم
واگرنه اگر به دکتر و حرفش اعتماد نداشتیم که انقدر پریشون نمی شدیم
الانم میگیم شاید یک درصد خطای انسانی توش دخیل باشه
هر کاری لازمه انجام بده بعدا خدای نکرده عذاب وجدان نگیریم
چون واقعااا سخته بچه ایی که قلبش میزنه رو تیکه تیکه کنیم
حتی تصورش هم وحشتناکه برامون
خدایا فقط میگم حکمتت رو شکر

1 Likes

خب خداروشکر

طبیعت انسان همین طوریه الان اگ ی دکتره دیگ بره و بگه مشکلی نیس بازهم اون فامیلتون از استرسش کم نمیشه بین دوراهی میمونه همش میگ حرف کدوم

1 Likes

باید ازمایش های پیش رفته تری انجام بده قبل اینکه خیلی دیر بشه انشاالله هرچی خدا بخاد

میدونم عزیزم خیلیا دکتر رو نفرین میکردن که به نظر کار درستی نیس آدم حتی دشمنش هم نفرین نباید بکنه چه برسه یه دکتری که سالم بودن یا نبودن بچه هیچ تاثیری تو زندگیش نداره اتفاقا از خداشم هست که کمکی کنه

دیگه حتی ماهایی که اطلاعات ابتدایی داریم در این مورد میدونیم عدد بالای سه ریسک زیادی داره چه برسه به دکتر

حالا تکرار کنین ایشالله که مشکلی نباشه براشون :heart:

2 Likes

ن گلم ان تی من 1.2 هست عدد papa ک توازمایش ان تی هست اون بالاست
فعلا ک حاملم گلم هفته اینده اگ بشه میرم غربالگری

1 Likes

اره تا الانش هم بین دوتا حرف متخصص اختلاف نظر هست
دکتر خودش میگه اگر آمینو سالم باشه ممکنه تا پایان بارداری یه اختلال دیگه براش پیش بیاد با این جواب سونو
ولی یه دکتر دیگه میگه اصلااا حرفش درست نیست ملاک فقط جواب آمینو هست.اگر سالم باشه یعنی بچه کلا سالمه
ما هم موندیم کدومشون درست میگن

1 Likes

خب خداروشکرر
من بد متوجه شدم انشاله که به سلامتی بچتو بغل کنی

1 Likes

حتما حتما باید آزمایش سلفری بده عزیزم تا خیالش راحت بشه جواب اون میتونه خیلی تاثیر گذار باشه

2 Likes

من که اصلن از جواب ازمایشم سر در نیاوردم فقط دکترم نگا کرد گفت خوبه اما ی ازمایش خون دیگ برام نوشت گفت 15 هفته بده دوروز پیش رفتم از خونم دادم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.