انوکساپارین در 8 هفته

هفته هشتم بارداریم. رفتیم کلینیک دوباره 60تایی انوکساپارین برام نوشته. ماما کلینیک گفت هنوز میتونی دورناف بزنی ولی داروخانه گفت اگه دورناف بزنی باعث سقط میشه تو بازو بزن .حالا ماندم چکار کنم؟ کمکم کنید

من هفته پیش انوکسامو قط کردم تو 34هفته
از هفته 4هم دور نافی فقط تزریق کردم وهیچ مشکلی برام پیش نیومد شکر خدا

1 Likes

ببخشید اینکه میگید چی هست؟؟؟ جهت اطلاع میخواستم بدونم :kissing_heart:

سلام انوکساپارین آمپول زیر جلدی برای جلوگیری از انعقاد خون.اونهایی که مشکل سقط داشتن یا انعقاد خونی استفاده میشه

2 Likes

سلام عزیزم من تو بارداری قبلیم بیشتر تو بازو و رانم میزدم دور ناف هم میشد ولی من میترسیدم الان هم دختر گلم حدود سه سالشه. الان هم باردارم اوایل بیشتر دور ناف میزدم الان که هفته 20هستم چند وقته دارم به بازو و ران میزنم خدا رو شکر تا حالا مشکلی پیش نیومد

1 Likes

ولی اگه به دور ناف زدن استرس برات بوجود میاره به بازو بزن عیب نداره.فقط استرس نداشته باش. انشاءالله بسلامتی این دوران تموم میشه و بچه گل رو تو بغل میگیری

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.