انقدر سرفه کردم همش اومد بیرون

سلام عزیزان من روز تخمک گذاری اقدام کردم ولی چون سرما خوردم و خیلی سرفه میکنم بعد اقدام نیم ساعت پاهام بالا بود ولی بعد نیم ساعت که پاهام اوردم پایین انقدر سرفه کردم همش اومد بیرون و یه مایع شفاف و بی رنگ بود امکان داره اسپرم ها به تخمک رسیده باشن کلی حرص خوردم که نکنه همش اومده باشه بیرون :cry::cry:

امکان داره نگرفته باشه ???

1 Likes

سلام عزیزم اون طبیعی که میریزه

1 Likes

سلام عزیزم
نگران نباشید اسپرم ها به سرعت حرکت می کنن و نیازی نیست همه مایع منی داخل بمونه
همین که نیم ساعت بلند نشدین از جاتون کافیه، سرفه هم نمی کردید بیرون میومد
بله امکان داره نگرفته باشه چون احتمال بارداری در هر ماه فقط 25 درصده و قرار نیست با یک بار اقدام بارداری اتفاق بیفته

2 Likes

عزیزم منم دقیق همین مشکل شماروداشتم وکلی نگران بودم ولی باردارشدم گلم همون ربع ساعت کافیه ونگران نباش

1 Likes

عزیزم من بار اول ک باردار شدم تا تموم شد پاشدم رفتم دسشویی کلی خودمو شستم ولی گرفت دیگه.اگه خدا بخواد کاری بکنه هیچ چیز جلو دارش نیس.

2 Likes

خواهش می کنم عزیزم

بی بی چک زدم منفی بود:cry::cry::cry::cry::cry:

عزیزم به بی بی چک نمیشه اعتماد کرد اگر از موعدتون گذشته باید آزمایش خون بدید حتما

نه هنوز ۲ یا ۳ روز مونده تا پری بشم

پس 4 روز دیگه آزمایش بدین اگر پریود نشدین

ان شالله پریود نمیشی و بارداری قربونت برم

فدات شم ایشالا خیلی دلم میخواد

امروز ۱ روز عقب انداختم هنوز پری نشدم

1 Likes

ازمایش بده

با امروز ۳ روزه عقب انداختم ولی بی بی چک زدم منفی:cry::cry:

فردا صب برو ازمایش ان شاالله مثبته

من هی منتظرم عقب بندازم بزعکس جلو میفته:joy::joy::joy::joy:

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.