انقباض شکم در اخر بارداری

با سلامـ
من یک هفته ای است هست انقباض هام زیاد شده طوری که بچه سفت میشه تو شکمم و به سمت پایین فشار میاره
میخواستم ببینم این انقباض ها ممکنه دهنه رحم رو باز کرده باشه؟ در ضمن ۳۸هفته و دو روزمه
ممنون میشم جواب بدید😘

عزیزم به احتمال زیاد داره میاد تو لگنت که اماده زایمان بشی منم اخرای ۳۸هفته اینطور شدم و اوایل ۳۹زایمان کردم

سلام عزیزم
اگر این درد ها مداوم باشه و منظم اتفاق بیفته نشانه زایمان هست عزیزم. شما علائم دیگه ای ندارید؟ مثلا ترشح آبکی یا کم تحرکی بچه، لکه بینی و …

برو چک بشی

تعدادش زیاد شده ولی از تظر زمانی منظم نیست خیلی هم زیلد شدن که فشار بهم میاد
یکسری ترشح سفید رنگ مثل ماست دارم بی بو همین

اگر بااستراحت کردن اروم و خوب بشه مشکلی نیست

1 Likes

عزیزم ترشحات به نظر طبیعی میاد ولی بهتره به خاطر این انقباض ها به پزشک مراجعه کنید تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.

ممنون لطف کردین :kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

این منظم بودن یعنی2دقیقه50ثانیه…چون بچه اول تجربه نداره ادم خیلی نگران میشه اماخب یه سر برین دکتربهتره اگه حرکتاش خوبه جای نگرانی نیس البته مث ماه8که حرکت نمیکنه به من گف اگ3ساعت تکون نخورد خطرناکه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.