انفولانزا و بارداری

سلام خسته نباشید
من دارومصرف کردم برای بارداری هنوز معلوم نیست باردارهستم یا نه هفته دیگه معلوم میشه
الان انفولانزا گرفتم دیشب تب کردم پوستم به شدت میسوزه گلو دردم دارم
و مفصلا و کمرم خیلی درد میکنه سرکارهستم نمیتونم استراحت کنم
میتونم دارو مصرف کنم یا خطرناکه؟
دیروز فقط یه دونه قرص سرماخوردگی بزرگسالان خوردم و یکم دیفن هیدرامین غرغره کردم

اون داروهایی که تو گروه مجاز مثه A&B رو‌میتونی مصرف کنی
سرچ کن داروهای مجازدربارداری
به دکترت بگی خودش دقت میکنه
من باردارم چن بار که سرماخوردم دکترم اجازه مصرف استامینوفن ساده و دیفن هیدرامین وسفکسیم ۴۰۰ بهم داده
میتونی سرم شستشو بگیری بینیتو باهاش شستشو بدی ادامس بجوی مایعاتم زیاد مصرف کن سعی کن یکی دو روز خونه بمونی استراحت کنی

1 Likes

اگه باردار باشی تب واسه جنین خطرناکه

1 Likes

ممنونم

عزیزم منم دقیقا یه هفته قبل ازاینکه مشخص بشه باردارم آنفلوانزا گرفتم.اصلا نذار تبت بالا بره استامینفون ساده اشکال نداره وآموکسی سیلین.من رفتم دکتر گفتم ممکنه باردار باشم.سرماخودگی نخور
من الان نگرانم چون سه روز تب داشتم

سلام عزیزم من امروز رفته بودم پیش دکتر گفت باید واکسن آنفولانزا بزنیم اونم همون لحظه شما بهتره برید به نزدیک ترین دکتر …هرکسی که باردار میشه دچار سرماخوردگی میشه یا آنفولانزا میگیره

توبارداری وقتی سرما میخوری فقط میتونی اموکسی سیلین . دیفن هیدرامین ساده و استامینفون ساده بخوری .قرص سرماخوردگی اصلا خوب نیست

پیش دکتر عمومی رفتی؟
وقتی که سرما خوردی وبدنت درگیره نبایداین امپول بزنی باید بدنت کاملا خوب شده باشه خطرناکه
من یکم بدنم عفونت داشت دکترم اجازه نداد

ممنونم ببخشید دیر جواب دادم خیلی حالم بد بود دیشب تبم رفت رو 39.1مجبور شدم شیاف بزارم کلی پاشوره و دستمال رو سر پا و شکم تا بلااخره پایین اومد

اتفاقا تو فکرم بود ترسیدم بزنم اخه خیلی بدگوییشو کردن میگفتن اصلا فایده نداره واکسنش

به دکتر گفتم شاید باردار باشم هفته دیگه معلوم میشه یه دارویی بنویس خطر ناک نباشه
اونم کلداکس نوستو دیفن هیدرامین فقط غرغره و سیتریزین

بله دکتر عمومی رفتم گفتم شاید باردار باشم بهم سرم داد روز اول با یه ویال خیلی بزرگ که زدن تو سرم یادم نیست اسمشو و یه داروهم واسه سردرد و حالت تهوع
بعدشم کلداکس و دیفن هیدرامین داد واسه غرغره
دیشب خیلی حالم بد بود تب سنج نداشتم یه دوساعتی تبم بالا بود نمیدونستم خیلی حالم بدبود تنها بودم خونه
همسرم که اوند تب سنج گذاشتم 39.1بود

کلداکس ک خوب نیس :expressionless:
حالا ان شاءالله مشکلی نباشه برات عزیزم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.