انزیم کبد بالا

سلام دوستان من همونیم که گفتم پام ورم کرده دکتر تشخیص سلولیت دادم بعد اون انزیم کبدم رفت بالا وقتی بستری بودم 420 بود الان هر هفته میدم APLیبار 730 بودم دیروزم دادم 850 بود اما دکترم میگه نرمال تا 1200 جا داره خیلی میترسم هفته 37 بارداری هم هستم کسی اینطوری بوده یانه هیج دارویم نداد بهم

يعني چون باردار هستيد طبيعي اين مقدار انزيم کبد.
چون در حال عادي بايد زير 40 باشه.

حتما سونوي کبد و صفرا بديد

الان باید بدم یا بعد زایمان اخه دکتر نگفت

حتما با دکتر گوارش و کبد مشورت کن اگه سونو هم الان بدي مشکلي نداره حداقل خيالت از کبدت راحت ميشه.
اين مقدار از انزيم خيلي بالاس البته شايد چون باردار هستيد.

الان شما alt بالاس يا ast

انزیم کبد بالا باشه ختم بارداری میدن برا ابجی من اینجوری بود شما هم از یه دکتر متخصص دیگه مشورت بگیر

آزمایش هپاتیت بده

Alkaline phosphatase

دکتر عوضی اصلا نمیگه بهم همونجام بستری بودم نفرستاد سونو فقط یبار گفت اندوسکوپی برم ایا تو بارداری این نیاز بود من نرفتم

برای منو گفت باید بالای 1200 باشه شدید خارش گرفتی بیا ختم بارداری داد سزارین کردن یا طبیعی

احتمال داره بخاطر این باشه نمیدونم چرا دارو چیزی نمیده میگن چون ماه اخرت نمیدن درسته

نگران نباش شما alp خونتون بالاس اونم شايد به خاطر بارداري باشه ولي حتما بعد زايمان دوباره ازمايش بده اگه بالا بود حتما پيگير باش الانم اگه خيلي نگراني يه سونوي کبد و صفرا بده تا بعد زايمان پيگيري کني.

سزارین

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.