اندازه فولیکول و بارداری

سلام به همه
مدتی است پیگیر درمان برای بارداری دومم هستم اسپرم همسرم ضعیفه البته از نظر تحرک کم کار هست(۴ میلیون اسپرم با تحرک ۱۰٪)
خودمم به تازگی سونو دادم و سه تا فولیکول ۱۶ و ۱۸ و ۱۹ دارم
سابقه یه سقط هم دارم حدود ۷ ماه پیش
میتونم باردار بشم ؟:cry:

عزیزم سایز فولی هات خوبن ولی فک کنم شوهرت باید دارو بخوره

2 Likes

دکترم میگه باید کاشت انجام بدی
ولی من یه بار باردار شدم بدون کاشت

چرا کاشت؟؟بخاطر اسپرم شوهرت؟؟خودت که وضعیتت خوبه

بله بخاطر همسرم
میگه باید ivf کنی همسرت ضعیفه
میخوام برم کلینیک ناباروری مشتاق اصفهان
تعریفشو زیاد شنیدم برای همسرم
خودم خوزستانم

شوهرت رو تقویت کن،دکترت هم عوض کن به نظرم

دکترم تو شهرمون از همه بهتره
کارش خوبه

خوب عزیزم به خاطر این گفته کاشت چون تو روش کاشت اسپرمای قویتر جدا میشن و مستقیم به تخمک تزریق میکنن به خاطر همین دیگه اسپرم نیاز نیست حرکتش خیلی زیاد باشه تا به تخمک برسه بعدش اگه طبیعی حامله بشی ولی نطفه به خاطر اسپرم ظعیف باشه سقط میشه

3 Likes

خب بارون جون iuiچي؟ بعدم اسپرم رو تقويت میشه با دارو خب

توروش iuiهم اسپرمای قوی جدا میشن ودرروز تخمک گذاری به تخمک تزریق میکنن بعدش کسایی که فولی خوب دارن وفقط مشکل حرکت اسپرم دارن روش iuiخیلی عالی جواب میده بادارو هم میشه ولی یکم زمان بره

2 Likes

پس دوستمون بهتر نیست اول iuiکنه؟

اره اصلا اکثر دکترا واسه مشکلای اینطوری اول iuiپیشنهاد میکنن چون ایشون تخمک فعال دارن

منم همینو میگم !

1 Likes

باران جون تقریبا یکسال پیش آی یو آی انجام دادم یه فولیکول ۱۴ داشتم چند تا آمپول هم زدم
شوهرم ۲ میلیون اسپرم با تحرک ۳% داشت
ولی باردار نشدم
الان که فکرشو میکنم میگم چرا با این سایز فولیکول و اسپرم دکتر منو آی یو آی کرد😐

دیگه دکترت خیلی خنگ بوده بعضی دکترا فقط میخوان پول بگیرن آخه فولی چهارده که بارور نمیشه ایندفعه خودت ازفولیت متمعن شوبعد برو iuiکن ایشالله نتیجه میگیری

2 Likes

یعنی نمیخواد شوهرمو ببرم کلینیک ناباروری؟
میترسم iui جواب نده
ماشالا هزینه ها هم کم نیستن :cry:

یعدش عزیزم واسه تحرک اسپرم شوهرت اول دارو میدن تحرکش که رفت بالاوخودتم فولی خوب داشتیiuiمیشی

میخوام ببرمش کلینیک ناباروری اصفهان
صحبتشو زیاد شنیدم و تعریف دکترهاش

1 Likes

چراعزیزم شوهرت باید دارو بخوره تا یکم تحرک اسپرمش زیاد بشه میدونم گلم هزینه ها خیلی سنگینه ولی چه میشه کرد

اگه بتونی بری که خوبه ولی بگو اول iuiکنن چون هم خودت فولی خوب داری هم هزینش کمتره

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.