اندازه فولیکول غالب

سلام دوستان، من آذر ،روز یازدهم دوره سونو فولیکول دادم سمت راستم فولیکول غالب ۲۱ داشت، برای دی ماه پیش ماما رفتم گفت از روز سوم پریود لتروزول بخور تا پنج شب، سونو روز دوازدهم فولیکول ۲۷ نشون می داد،گفت یک شب اقدام کن چون خیلی بزرگ شده،حالا من رژیم پسر گرفته بودم. ی شب اقدام کردم و الان تست بارداریم مثبته، بنظرتون اندازه فولیکولم میتونه برای بارداری خطری ایجاد کنه؟ نگرانم

1 Likes

نه عزیزم اگه باردار نشده بودی ممکن بود کیست بشه ولی الان که دیگه فولیکولت ترکیده و تخمک.آزاد شده و خداروشکر باردارم شدی

1 Likes

مبارکه.نه چرا برای بارداری مشکل ایجاد کنه.فولیکول بوده و احتمالا آزاد شده.اگر کیست بشه و درد شدید داشته باشه یعنی کیستت پاره شده یا خونریزی کرده.از این به بعد هم تحت نظر متخصص زنان باشی بهتره،چون سیکل قبلیت هم سایز فولیکولت خوب بوده و نیازی به دارو نبوده،البته به نظر من.در هرحال موردی برای نگرانی نیست اگر آزمایش دادی و مثبته که خیلی مبارکه،اگر آز ندادی هم یک آز بده .اسید فولیک بخور ومراقب خودت باش.تحت نظر هم باش تا دکترت بگه که چه زمانی سونو بری.

1 Likes

سلام من ماه پیش یه فولیکول به اندازه 25 نشون داده ولی باردار نشدم احتمالش هست که کیست داشته باشم الان

1 Likes

عزیز با سونو مشخص میشه ،در روز سوم پریودی

خیلی ممنونم

ممنونم واقعا کمی دلشوره داشتم، ازمایشم دادم ک مثبت بود خداروشکر

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.