اندازه شکم در بارداری

سلام دوستان عزیز ،می خواستم بدونم چه جوری از روی اندازه شکم میشه فهمید که رشد جنین مناسب بوده یا نه،من هفته ۳۵هستم.

1 Likes

سلام عزیزم
از روی شکم نمیشه گفت رشد جنین خوب بوده یا نه، با انجام سونوگرافی میشه فهمید.

مرسی ممنون از جوابتون

1 Likes

خواهش میکنم عزیزم

بعضی از دکترها با دست زدن به شکم میتونن متوجه وزن احتمالی بچه بشن اما خب همه نمیتونن

اون چیزی که توبارداری به من گفتن این بود که مثلاالان شماکه35هفته ای اندازه رحمت اگه 35سانت بود یعنی جنین رشدمناسب داشته اندازه رحم هم به این گونه اندازه گیری میشدکه از زیر قفسه سینه جایی که جنین هست تا ناف ضرب در 2البته الان فک کنم شما شکمتون اومده پایین چونجنین داره خودش رواماده میکنه برااومدن انشالله

ن خیلی ربطی ب اندازه ی شکم نداره.بستگی داره جنین تو چ حالتی باشه.من خودم شکمم خیلی کوچیکه.الان ک نه ماهمه انگار پنج ماهه هستم.همه میگفتن بچت چقد کوچیکه.ولی سونو ک رفتم گفت سه و نیم هستش

من یه بنده خدا رو میشناختم ، که توی ماه نهم انگار اصلا شکم نداشت ولی ماشالله بچش سالمه

بستگی داره ب حالت قرار گیری جنین

1 Likes

اوهوم

بچه ها شكم ازچند ماهگي بالا مياد بزرگ ميشه ؟؟

بعضیا از ۴ ماهگی مشخصه
بعضیا پنج ماهگی
بعضیا شش ماهگی

1 Likes

به ندرت هم پیش میاد ک اصلا مشخص نمیشه خیلی

1 Likes

برامنم اصلا دیده نمشید ماه 9 بارداری بقول شما مثل همون ماه 4-5بودم اما اندازه رحمم طبق همون قاعده ای که گفتم رشد میکرد من دختر داشتم وبیشتر رشدش توپهلوام بود وشکمم خیلی کم جلو اومد

1 Likes

اخی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::innocent:

ب دنیا اومدنی چند کیلو بود

شکم من خیلی بزرگ شده الان حدودا ۶ ماهمه همش نگرانم تا ۹ ماهگی قراره چقد بشه احساس میکنم کل اضافه وزن بارداریم اومده تو شکمم

کوچولوبود چون من فعالیتم خیلی زیاد بود دانشجو بودم هرروز8 ساعت سرکلاس بودم 40دقیقه پیاده رویی داشتم تا اخرای ماه 8
کلا2750بود…امابه نسبت خوراک وفعالیت من خوب بود چون من دوران بارداری کلا6کیلو اضافه کردممم…

سلام،بچه ها به نظرتون گرفتگی زیرشکم توی ماه های اول بارداری چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
من هفته ۱۵ بارداریم

خب رحم ات داره بزرگ میشه گلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.