اندازه اندومتر باید چقدر باشه

سلام من امروز رفتم سنوگرافی اندازه اندومترم ۵ شده چند ماه پیش ۷ بود اندازه طبیعیش چقدر باید باشه؟

یه سرچ کن تونت میتونی پیداکنی

اندازه اندومتر توی دوره پریودی تغییر میکنه عزیزم

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B3_%DB%B1%DB%B3%DB%B3%DB%B2%DB%B4%DB%B6

1 Likes

روز سوم پریودم رفتم ۵ میلی هست

ماه پیش هم همین روز سوم پریودت رفته بودی ؟؟

چهار ماه پیش اره روز سوم پریودی رفتم

1 Likes

ازمایش هورمونی دادی ؟؟
همه چی خوبه ؟

تیروئید داشتم که دارم قرص مصرف میکنم دیگه همه چی خوب بود

1 Likes

عزیزم منم ماهی که باردار شدم یادمه سونو فولیکول که دادم یه روز قبل تخمک گذاریم 7 بود

منم سونوی فولیکول دادم روز 11 سیکل ضخامت اندومتر12 بودعزیزم

سنو فولیکول چجوره دیگه؟چی رو نشون میده؟من فقط از تخمدونام سنوگرافی کردم.

اندازه فولیکول ها رو مشخص میکنه , فولیکولت باید بالغ بشه بپوکه از توش تخمک ازاد میشه
حالا اگه اندازه فولیکول کوچیک باشه داروی محرک تخمک گذاری میدن که رشد کنه و بالغ بشه

وقتی سنو کرد گفت رحمت عالیه. فقط یکم کیست داری که با سه ماه مصرف قرص بر طرف میشه.

سونو فولیکول رو روز 11تا 13سیکل انجام میدن،برای اینکه ببینن فولیکول بالغ برای بارور شدن داری یا نه؟
انشاالله که بعداز مصرف داروها برای پاک شدن رحم از کیست،دکتر داروهای تقویتی بهت میده برای فولیکول مناسب

با این ضخامت باردار شدید؟

بله عزیزم

مبارک عزیز.اخه یک بنده خدایی میگفت این ضخامت زیاده مانع بارداریم شده.

عزیزم عذر خواهم اشتباه گفتم الان نگا کردم ضخامت و برای من زده 8… ولی این ضخامت متغییر هستش تو روزای مختلف سیکل.
اگر زیاد باشه خود دکترتون بهتون دارو میدن مصرف کنین

1 Likes

الان که دکترمو عوض کردم دکترم بهم گفته تو اصلا تخمک نداری.۶ماه زیر نظر دکتر بیمارستان مادروکودک بودم باردار نشدم الان تو شهر خودم زیر نظر دکترم که گفت تخمک نداری بعدش زخم داری سه شنبه باید برم پیشش ببینم خوب شدم که دارو بهم بده ببینه باردار میشم یا نه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.