انجام نشدن تخمک گذاری

سلام من این دوره ماه هشتم هست که برای بارداری اقدام کردم. ولی دوره قبل و این بار تخمگ گذاری نداشتم. دوره قبل کیت استفاده کردم مثبت نشد دکتر هم رفتم معاینه کرد گفت تخمک نداری. الان هم روز 14 پری هستم ولی کیت مثبت نشده. چیکار کنم؟ قبلا سابقه نداشته توی یک ماه تخمک نداشته باشم

راستی دو ماه پیش شوهرم آزمایش اسپرم داد دکتر گفت تحرک اسپرمش کمه. قرص زینک و ویتامین ای داد. ممکنه این مساله دردسرساز باشه؟

سلام عزیزم
شما دوره های پریودتون چند روزه هست؟ منظمه؟

قبلا همیشه منظم بود. اوایل اقدام بهم ریخت ولی الان سه چهار دوره س که دوباره منظم و 26 روزه شده البته این دوره اخری 29 روز شد که فکر کردم باردارم ولی نبودم

دکتر چي گفت خب معاینه کرد؟

معاینه کرد گفت با توجه به ترشحات دهانه رحمت تخمک نداری چون غلیظ نبود

توی زمان اقدام طبیعیه که نظم قاعدگی به هم بریزه
الان هیچ علائمی از تخمک گذاری ندارید؟

قبلا روز 13 و 14 درد داشتم با ترشح شدید. دوره قبل یه درد مختصر داشتم. این دفعه هم اصلا درد ندارم. تشرحاتمم آبکی شده غلیظ نیست

دوره قبلی روی کیت یه خط پررنگ و یک کمرنگ میفتاد. ولی دیروز کلا یک خط بیشتر نیفتاد

احتمال خطا هم دارن این کیت ها
می تونید یه سونوگرافی انجام بدید تا مطمئن بشید فولیکول بالغ دارید یا نه

تا چند روز دیگه استفاده کن
من برام روز ۱۴ فقط ی خط بود که روز ۱۶ یا ۱۷ سیکلم مثبت شد دوره امم ۲۸ روزه اس

اگر تخمک نداشته باشیم باید پریود هم نشیم درسته؟

خدا از زبونت بشنوه گلم

1 Likes

همه ی بسته کیت استفاده میکنن ولی دوبسته استفاده کردم تا مثبت شد
قبل اینکه کیت استفاده کنی مایعات زیاد نخور چون همینم باعث میشه کیت مثبت نشه

ممنون عزیزم

من دوتا دونه استفاده کردم.
تو ماشین حساب بزنین تاریخ تخمک گذاریو بهتون میده همون موقع کیت استفاده کنین تا مطمئن شین

1 Likes

نه عزیزم تخمک گذاری ربطی به پریود نداره ممکنه شما منظم پریود بشی اما تخمک گذاری نداشته باشی

آها. ممنون عزیزم. تحرک ضعیف اسپرم شوهرم نگران کننده س؟

1 Likes

الان من جزو منظم ها حساب می شم یا نامنظم؟

برام من زده بود ۱۴ سیکلم ولی مثبت نشد چند روز هی استفاده کردم تا مثبت شد روز اونم فک کنم ۱۶ ۱۷ سیکلم

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.