انجام ندادن سونو ان تی خطرناک است

سلام کسی هست که سونو اِن تی انجام نداده باشه و بچش سالم بوده؟بنظرتون واجبه انجام دادنش ؟
من هفته ۱۳ ام بودم ک فهمیدم باردارم و برا سونو دکتر گفت دیگه وقت نداری انجام بدی

1 Likes

نه عزیزم این سونو ضامن سلامتی نیست که…چندساله مرسوم شده قبلا نبود این چیزا اصلا

خیلی نگرانم.سونو ان تی برا چیه؟

توفامیل سابقه دارین کسی کم داشته باشه

نگران نباش عمه ام سنش بالاس وهیچکدوم ازاینارونرفت وماشاالله بچه اش صحیح وسالمه

ن فامیل خودم ن فامیل شوهرم هیچکدوم مشکلی ندارن همه سالمن.حتی خواهر شوهرام و جاریم ک همگی پشت سرم با تفاوت چند ماه باردار شدن این سونو انجام دادن و مشکلی نبوده و بچه هاشون سالمن منو شوهرمم کاملا غریبه ایم نسبت فامیلی نداریم.البته من بعد سه سال انتظار خدا بهم بخشیده

2 Likes

پس اصلانگران نباش،هجده هفتگی آنومالی روبرو

انشاالله که خداحفظش کنه چه خوووب بعدسه سال

ای کاش تجربه ایی که تواین سه سال وداشتی وراه درمانت وبگی که بقیه که ناامیدن ومنتظرن بخونن امیدواربشن

باشه آرزو جون میریم.ممنونم

1 Likes

واسه تشخیص سندرم داون.همون منگلیسم

آرزو جون من تخمدان پلی کیستیک داشتم دکتر قبل ازدواج رفتم گفت هیچوقت جلوگیری نکن چون سخت باردار میشی منم از همون اول جلوگیری نداشتم حتی یک بار و درمان پیش گرفتم انواع آزمایشات انجام دادم چند ماه اخیر دکتر بهم قرص لتروزول و کلومیفن داد دوره اول گفت از هرکدوم دوتا بخور بعدش رفتم سونو دیدم خیلی فولیکول رشد کررده دوره دوم دوز اورد پایین و قرص متفورمینم میخوردم از چند ماه قبل دفه آخر بعد مصرف قرصا قرار بود ۱۷ ابان پریود بشم ولی نشدم موندم تا ۲۵ آبان رفتم پیش دکترم برام آز بتا نوشت ک منفی بود جوابش دیگه بیخیال پیگیر درمان شدم کلا تا اخر دی ماه با اصرار مادرم بی بی چک گذاشتم مثبت شد من همون آبان ماه باردار شده بودم ولی زود آزمایش بتا دادم اصلا تو این سه ماه هم اذیت نشدم ک بفهمم باردارم

2 Likes

عزیزدلم انشاالله که خدابرات حفظش کنه چقدانتظارکشیدی

سه ماهه اول که بایدبی خطرردبشه،بخوری وبخوابی،کارنکنی ایناروچه جورگذروندی قربون فندقت اذیتت نکرد

الان ۱۳ هفته ام.اصلا باورم نمیشد که من سه ماه اول بارداری هیچی متوجه نشدم.یه بار خانمی تو همین مامی گپ گفت تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته من ایمان آوردم ب این جمله.بچم سالمه دلم واسش میسوزه چرا تو این سه ماه نفهمیدم ک بیشتر مواظبش باشم

شاید باورت نشه آرزو جان من حتی تو این سه ماه دو بار شهرستان رفتم راه ۶ ساعته.ن دل دردی ن اذیتی ن هیچی ن حالت تهوع شدیدی ک بخواد اذیت بشم و بستری خداروشکر هیچی

1 Likes

اشکال نداره عزیزم خداحافظش باشه اگه بخاداتفاقی بیافته حتی اگه روزوشب درحال استراحت باشی می افتاد،منم خیلی سختی کشیدم وهمه بهم گفتن بچه میمیره حتی خوددکتر،ولی مثه معجزه خدابرام نگه اش داشت،انشاالله شماهم خداحافظ ونگهدارش باشه وجواب اون روزای سختی که کشیدی،وبده

خداخیلی دوستت داره عزیزم،خیلیااینجوری هستن بیشترهم نازمیکشیم

ممنونم ازت عزیز دلم خدا حافظ سلامتی بچه شمام باشه.هر روز خداروشکر میکنم بخاطر هدیه قشنگش

1 Likes

تادیروزمن توسالن بیمارستان پخش زمین شدم اونم دوبارازحال رفتم غش کردم وآدمای غریبه بالاسرم بودن وبلندم کردن،سپردمش به خودش دیگه

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.