انتخاب جنسیت و پریود نامنظم

سلام و خسته نباشید.روز دقیق تخمک گذاری در پریود نامنظم چطور محاسبه میشه؟من سوم آبان پریود شدم،بجای اینکه اول آذر بشم؛بیست و هشتم آبان هم پریودم شروع شد.حالا میخوام بعد از پریودم،اقدام به بارداری کنم و چون ی دختر دارم،میخوام پسردار بشم.چه روزی باید اقدام کنم.ممنونم ازتون

سلام گلم،اولاتغذیه رورعایت کن،دوماازکیت تعیین روزتخمک گذاری استفاده کن روزی خییییلی پررنگ شداقدام کن

1 Likes

ممنونم از لطفتون.کیت تخمک‌گذاری رو باید از داروخونه بگیرم؟اطلاع از قیمت ندارید؟

1 Likes

آره ازداروخانه بگیر،فکرکنم حول وحوش ۷تومن باشه

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart: ممنونم.به جز این راه و سونوگرافی،هیچ راه دیگه ای ندارم که دقیق باشه؟

1 Likes

میتونید از سایت دانشنامه فرزند هم روز تخمک گذاریتون و پیدا کنید
برای پریودهای نامنظم باید شما بزنید

دقیق نمیگه،میگه تو بازه زمانی فلان روز تا فلان روز،اقدام کن

1 Likes

خوب محدوده رو که بدونید میتونید از کیت استفاده کنید هر روز ، روزی که کیت مثبت شد اقدام داشته باشید ان شالله که زود هم باردار بشید و یه قند عسل

1 Likes

ممنونم عزیزم از لطف و راهنمایی تون:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

خواهش میکنم
درضمن شما میتونید از طریق سونو‌هم روز تخمک گذاریتونو پیدا کنید البته نمی دونم برای پریود نامنظم چطوریه
ولی با دکترتون صحبت کنید ببینیت چی میگه

1 Likes

داروخونه دارن
منم دو سه ماه پیش 9 تومن گرفتم

1 Likes

ممنونم گلم.چطور ازش استفاده کردی؟نتیجه داشت؟

وقتی دوتا خط شد اقدام کردیم
نه والا من 9 ماهه اقدامم فعلا نتیجه نگرفتم
حالا این ماه دوباره میخام کیت بگیرم

1 Likes

مرسی که جواب دادی گلم

1 Likes

چ جالب شما چند نفر فقط هستین تو سایت همرو ج میدین

تغذیه که دقیق نیس،ولی هستن کسانی که نتیجه گرفتن،مثلاخوددایی مندوتاپسرازراه تغذیه واقدام فقط روزتخمک گذاری گیرش اومد،میگن مردقبلش بایدقهوه بخوره وعرق کاسنی

1 Likes

سلام عزیزم
اگر پلی کیستیک یا همون تنبلی تخمدان ندارید می تونید از کیت استفاده کنید، در غیر این صورت کیت مناسب شما نیست. سونوگرافی دقیق تر می تونه کمک تون کنه برای پیدا کردن روز تخمک گذاری.
ماشین حساب ها دقیق هستن و بر اساس اعداد و ارقامی که شما بهش می دید محاسبه میکنه اما هیچ کس نمیدونه در بدن شما چی میگذره و ممکنه دیرتر یا زودتر تخمک گذاری اتفاق بیفته. پس بهتره سونوگرافی انجام بدید تا مطمئن بشید
برای پسر دار شدن این روش ها فقط کمی احتمال پسردار شدن رو افزایش میده و اصلا صد در صد نیست. راه صد در صدی این موضوع آی وی اف هست که خیلی گرونه

1 Likes

آره،منم شنیدم اینو که ی سری چیزا رو باید بخوری یا چه چیزایی رو نباید بخوری.اول و آخر،توکلم به خداست.هر چی خدا بخواد.

1 Likes

مشکل خاصی که ندارم.من دستورا رو انجام میدم و همه چیز رو به خدا میسپارم.هر چی خدا بخواد،راضی ام

1 Likes

انشالا که به زودی نتیجه بگیرید

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.