انتخاب جنسیت جنین پیش از بارداری

شما با انتخاب جنسیت جنین پیش از بارداری موافقید؟

شما دوست دارید بچه تون دختر بشه یا پسر؟

2 Likes

من یه پسر دارم دومی که تو راهه دخمله نازه منه:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

نه موافق نیستم :blush:

1 Likes

خدا حفظش کنه برای انتخاب جنسیت کار خاصی انجام داده بودید؟

واسه فرزند دوم خوبه

2 Likes

سلام. انتخاب جنسیت به نظرم خوبه. من یه پسر دارم خیلی دوست داره یه داداش داشته باشه.رفتم دکتر برا تعیین جنسیت آمپولهایی زدم که باعث شد خارج از رحم بشه. الان نزدیک ۳ سال یکی دیگه میخام ولی بارداری موفق ندارم. میگم شاید برای تعیین جنسیت نرفته بودم الان یه بچه تپلی و خوشگل تو بغلم بود.

من موافق نیستم به چند دلیل:۱.کارهای تعیین جنسیت بارداری رو به تعویق میندازه ۲.صد درصدی نیستن و فقط آی وی اف قابل اطمینان بالاست ۳.فقط دکانی برای افراد سود جو هستش ۴.باعث سرخوردگی پدر و مادر میشه و همینطور سقط هایی که جنین سالم رو به خاطر دختر یا پسر بودن میندازن …افرادی که ادعای تعیین جنسیت دارن اگر جنسیت مطابق میل شما باشه میگن کار ما خوب و درسته و اگه نباشه میگن مقصر خودتونید که کارای ما رو درست انجام ندادید …اگر داشتن شانس پسر و دختر هر دو رو پنجاه درصد بگیریم با انجام کارهایی که میگن جنسیت رو تعیین میکنه فقط این درصد کمی بیشتر میشه مثلا ممکن به شصت درصد برسه

4 Likes

:pensive::pensive:

1 Likes

دقیقا هیچ کس نمی تونه ادعا کنه مثلا با تغذیه می تونه کاری کنه که صد در صد بچه پسر یا دختر بشه، تنها راه صد در صدی آی وی اف هست

1 Likes

از نظر من برای فرزند دوم مشکلی نداره، اما به شرطی که خیلی جدی گرفته نشه و از روشهای شیمیایی مثل مصرف قرص و آمپول هم استفاده نشه،مثلا مصرف خوردن خوراکی هایی که احتمال یه جنس و بالا میبره مضر نیست و آسیبی به بدن نمیرسونه

2 Likes

بنظرم جالبه :smiley:البته وقتی ادم نمیدونه شوق وذوقش بیشتره سورپرایز میشه .من خودم ی دختر سه ماهه دارم همه میگفتن بچت پسره یهویی سورپرایز شدن :joy::joy:

3 Likes

سلام من ۲۱سالمه و دوساله عروسی کردم یک سال هست اقدام ب بارداری کردم همع ازمایشامم دادم همه خوب بودن تنبلی تخمدان ندارم هیچ مشکلی ندارم،،ولی باردارنمیشم چرا

من خودم ب شخصه دختر و پسرش واسم مهم نیس فقط از خدا میخوام یه بچه سالم بهم بده،ولی بستگی ب علاقه یا شرایط هرکسی داره شاید بعضیا علاقه ب پسر داشته باشن ب خاطر تداوم نسل و یا تداوم یه شغل یاحرفه،بعضیا هم پسر رو دارن و دوست دارن دختر هم داشته باشن که ب قول معروف جنسشون جور شه،نمیشه گفت کار خوب یا بدیه ولی شاید واسه بعضی افراد واقعا مهم باشه

2 Likes

سلام عزیزم همسرتون آزمایش اسپرم دادن؟

سلام. دو تا خواهر شوهرم یکیشون دختر میخواست، یکیشونم پسر، از چند ماه قبل رژیم غذایی گرفتن، جفتشونم جواب گرفتن. ولی برای خود من جنسیت مهم نیس. صحیح و سالم باشه کافیه

2 Likes

ازنظرمن هرچے خواست خداباشہ برام فرقے نمیکنہ.پسرنعمتہ دختردونعمتہ:-)

4 Likes

بسلامتے

به نظرم قشنگ نیست.وقتی برا تعیین جنسیت میرفتم پیش دکتر خیلی هیجان داشتم آخه پسر من خودشو نشون نمیداد و همه میگفتن دختره. یه جورایی دیگه فکر میکردیم دخملی تو راه داریم که دکترم گفت پسره با اینکه جنسیت برامون فرقی نداشت ولی غافلگیر شدیم خیلی هیجان انگیز بود.

1 Likes

سلام… کدوم دکتر رفتن واسه رژیم غذایی برای انتخاب جنسیت

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.