انتخاب اسم یزدان

سلام دوستان به نظرتون اسم یزدان برای پسرم خوبه که انتخاب کنم؟

2 Likes

اسم کمیه اگر خودت دوست داری و به دلت میشینه قشنگه

1 Likes

ممنون عزیزم شوهرم خیلی دوست داره من دودلم میترسم قدیمی باشه یا مسخره کنن

1 Likes

همه اینا به خودت و شوهرت بستگی داره خودت دوست داشته باشی بقیه چیزی نمیگن مسخره هم کنن یه بار قاطع جواب بدی دیگه حرفی نمیزنن.
به نظر من اسم خاصیه

1 Likes

ممنون از نظرت لطف کردی

1 Likes

اسم قشنگیه اگر دوستش داری شک نکن
مردم همیشه حرف میزنن بیخیالشون :blush:

1 Likes

یزدان یکی از القاب خداونده و خیلی زیباست و نه قدیمیه نه مورد تمسخر . تازه اهنگ زیبایی داره اگر،خودتون میپسندید مبارکش باشه. اسم برادر زاده خودمم یزدان هست

3 Likes

سلام اسما جان
خوبی عزیزم؟
اوضاع احوالت چطوره؟
به فکرت بودم فداتشم.

1 Likes

از خودت بهمون خبر بده در چه حالی

اسما این متنایی که رو پروفایلت میزاری رو میخونم قلبم درد میگیره موهای تنم سیخ میشه.
خدا دلتو طوری شاد کنه که همه چی یادت بره عزیزه دلم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 Likes

سلام به روی ماهت گلم ممنون شکر بهترم .فقط گاهی فکر و خیال اذیتم میکنه که سعی میکنم با قران اروم کنم خودمو. مرسی که بفکرمی

1 Likes

فکر و خیال نکن دختر میبینی رفتی تو فکر پاشو بیا اینجا با بچه ها حرف بزن حال و هوات عوض بشه.
هر چیزی حکمتی داره اسما جون.
خیلی مراقب خودت باش.

3 Likes

خیلی حوصله گوشی دست گرفتن ندارم اما چشم تونستم حتما میام فدات عزیزدلم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بچه ها همه به فکرتن برات دعا میکنیم همگی

2 Likes

اسما جون انشاالله که هرچه زودتر روب راه بشی،خیلی سخته اما قوی باش و به خودت روحیه بده و مثبت فکر کن،به گل پسرت نگاه کن،نباید مامانش رو بی حال و کسل ببینه

2 Likes

من تازه عضو شدم قضیه چیه

از،همتون ممنونم مرسی که هستید :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::tulip::tulip::tulip:

1 Likes

مرسی سعیده جان زنده باشی عزیزم. توکل بخدا انشالله بادعای شما بهترم میشم :tulip::tulip::tulip::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 30 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشید، بهتره گپ جدیدی رو آغاز کنید.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.