انتخاب اسم پسرم نیواد

سلام.من قبلا هم این تاپیک رو زده بودم ولی فقط یه نفر جواب داد :blush:
حالا ازتون نظر میخوام…
میخوام اسم پسرم رو با حرف ن انتخاب کنم .
اسامی توی نت همه رو دیدم ولی یا خودم یا همسرم یا دخترام نپسندیدیم😑
از یه اسم خوشمون اومده ،حتی همسر و دخترام از الان با این اسم صداش میکنن. من توی اینستا هم گشتم و با کسایی که این اسم رو داشتن صحبت کردم.همگی راضی بودن فقط چون اسم کمی هست ،گفتن هر کس میشنوه معنیش رو میپرسه.

معنی اسم دلیر و شجاع هست و یه اسم ایرانیه.
لطفا اسم رو پیش خودتون تکرار کنید و ببینی به نظر شما هم قشنگه؟ ممنون و خوشحال میشم نظرتون رو بگین.

اسم احتمالی پسرم هست: نیواد. Nivad
همون طور ک گفتم کلمه نیو در شاهنامه به معنی دلیر و شجاع هست.

1 Likes

قشنگه معنیش خیلی خوبه .

1 Likes

من بعضی وقتا میگم زهرا یه جوریه تلفظش .به عمقش توجه نکن اگه راحتی خوشت مییاد همونو انتخاب کن

دوتا دخترام نادیا و نلیا هستن. از اسم پسر که آخرش آ باشه خوشم نمیاد، اولشم میخوام ن باشه.
نیوان هم جز گزینه هام بود ولی چون لیوان هم قافیه هست حذف شد. ملت ایرانی رو ک میشناسی استاد مسخرگی هستن

1 Likes

آره والا میشناسمشون

2 Likes

نیکان خیلی قشنگه :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

6 Likes

نیواد قشنگه،ولی منم نیکان رو بیشتر میپسندم

5 Likes

من یاد نوید میفتم با تکرار این اسم. نیوان رو ترجیح می دم.

اگه بخوای با این دید و نگاه اسم انتخاب کنید اصلا قشنگ نیست. زمانی مسخره است که شما خودتون هم از اعتماد به نفس کافی برای نامگذاری فرزندتون برخوردار نباشید.و ناراحت این باشید که بچه رو لیوان صدا بزنن.مهم درک و اعتقاد و باور شماست در نامگذاری و صدا زدن فرزندتون.نیواد قشنگه…

1 Likes

نیما هم قشنگه

نوچ خیلی فانتزی برای یه پسر جذاب نیس البته نظرمنه

1 Likes

خب براساس این مساله بخوای نگاه کنی نیواد هم میتونه مسخره بشه
پس اسمی انتخاب کن که دو روز دیگه بچه رو اذیت نکنن توی مدرسه

2 Likes

برادخترجذابه‌ پس

عزیزم نه نیواد و نه نیوان هیچ کدوم قابل پذیرش در ثبت احوال نیس به لینک زیر برو خودت سرچ کن

درضمن اگه این اسم ها براتون قطعی شده حتما باید از الان به ثبت احوال درخواست ثبت بدین تا وقتی نی نی به دنیا اومد مشکل نداشته باشه

http://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=5939
به لینک بالا برو درخواست ثبت بده

1 Likes

آزاده جون فامیلای ما اسم بچه ش نیوان ه

2 Likes

تو شناسنامه ام نیوانه؟
بعضی پدرو مادرا میبینن ثبت احوال قبول نمیکنه یه چی دیگه میذارن اونی که میخوانو صدا میزنن

بچه های من چون یک رگ غیر ایرانی هم دارن ثبت احوال توی اسماشون سخت نمیگیره.

1 Likes

بچه هام مدرسه سفارت میرن و احتمالا تا چند وقت دیگه ایران نمیمونن. پس توی مدرسه مشکلی نخواهند داشت.

2 Likes

هيراد هم با اين اسم هم اواست ولي اون چون جا افتاده تره بهتره به نظرم.
ولي من نويد را به نيواد ترجيح ميدم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.