انتخاب اسم بچه بر اساس حروف ابجد

سلام بچه ها. کسی تا حالا بر اساس حروف ابجد اسم نی نی رو انتخاب کرده؟ تا چه حد به این موضوع اعتقاد دارین؟ من یه چیزایی شنیدم آیا درسته که اسم بچه باید به اسم مادرش بخوره؟؟؟ نظراتتونو بگین

من به شخصه نشستم ابجد اسم خودمو خانوادمودراوردم تاحالا
ولی اینو نشنیده بودم که ابجد مادر و بچه یکی باشه

نه اینکه یکی باشه. یه سری محاسبات انجام میدن و بعدش میگن مثلا این اسم خوبه یا نه. منم بلد نیستم ولی شنیدم .

تو اینترنت سرچ اگه بکنین در موردش نوشتن که توی طالع اون بچه تاثیز داره. منم امروز شنیدم گفتم ببینم نظر شماها چیه

يكي از بستگانمون پيش يك نفر رفته بود و گفته بود اسم بچه ام را ميخوام ارشيا بذارم اونم رو حروف ابجدگفته بود اگه اين اسم را بذاري بچه ات عبوس ميشه. بعد پيشنهاد داره بود پرهام بذار كه هم مهربون و خنده رو بشه و هم سالم. الان اسمش پرهامه خيلي بچه ي خوش خنده و نازي. كلا با همه گرم ميگيره و صميميه.
من كلا چيزي راجع به ابجد نشنيدم ولي 1 بار اينو فاميلمون تعريف كرد. يكي از بستگانمون هم 1 پسري ميخواست بهم نميرسيدند رفتند اسمشون را تغيرر دادند و زمينه ازدواجشون مهيا شد و الان 1 بچه دارند. يكي ديگه از فاميلامونم سرطان داشت كه دعا نويش بهش گفته بود بايد اسمت را عوض كني و اسمش را بر اساس حروف ابجد تغيير داد و الان سالمه. خودم نظري ندارم ولي اينا را ديدم.

1 Likes

ممنون . منم یه سری از همین چیزها شنیدم . ولی خودم اطلاعات کافی ندارم که بدونم صحت داره یا نه

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 7 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.