ام آر آی رحم و تخمدان

دوستان من امروز رفتم پیش دکتر عکس رنگی و سنو هامو که دید گفت شکر خدا چسبندگی ندارم ولی بخاطر کیست شکلاتی گفت بهتر یه ام ار ای هم بشی که مطمئن بشم در خصوص کیست بعد دارو بهت بدم چون بعضی از داروها تاثیر منفی داره رو کیست
آیا از دوستان کسی هست که ام ار ای داده باشه ؟ چطوری هستش نیاز هست که قبلش دارویی مصرف بشه؟

نیلوفر جون میشه منو هم راهنمایی کنید
ممنون عزیز

آخه رفتم در مورد ام ار ای خوندم نوشته بود با تزریق و بدون تزریق این تزریقش دیگه چیه مثل عکس رنگی هست؟ :pensive:

سلام عزیزم
متاسفانه من چیزی درباره تزریق پیدا نکردم. اما اگر اطلاعاتی پیدا کردم حتما در اختیارتون میذارم

ممنون عزیز

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم

ام ار ای حتما می خوان با تزریق انجام بدن
و توی دستگاه که ام ار ای میگیره میخوابید و تزریق و انجام میدن و عکسبرداری میکنن

جلوتر ام ار ای اول سوزن تزریق میکن بهت تو دستت بعد چند دقیقه بعدا میبرنت واسه ام ار ای

تازه نگاه کردم تو دفترچه زده بدون تزریق مواد حاجب
یعنی فقط میفرستن تو دستگاه عکس برداری کردن تمام دیگه درست

برای چی سوزن تزریق می‌کنند ؟

فکر کنم موقع که میخواهن عکس بگیرن کامل واضح باشه اگه مشکلی داشته باشی یا نداشته باشی کامل واضح نشون میده تو عکس ات نگران نباش چیزی مهمی نیسته فقط نباید باردار باشی اگه باردار باشی باعث سقط میشه

منم انجام دادم ام ار ای نگران نباش

ممنون عزیز نه باردار نیستم عزیز
ام ار ای شما با مواد حاجب (تزریقی)بود؟

اره عزیز منم اول سوزن بهم زدن تو دستم بعدا صدام زدن واسه ام ار ای فقط فقط ترس نداشته باشی وقتی تو کوره میزارنت واسه عکس چون صدایی عجیب بلندی داره یه چیزی مثل هدفون رو گوش هات میزارن که متوجه صدا بیرون نشی ولی باز هم صدا زیاد یه عینک میزارن روچشم ات و خودشون دکتر پرستادار از همون اتاق خارج میشن میرن خودشون پشت شیشه جایی دیگه ولی خدایش من که خودم ترسو بودم و این دستگاه ها این وسایل ها دیدم خدایش داشتم میمردم نفس ام بند اومد بود هرچی صدا میزدم کسی صدایی من نمی شنید چون صدایی دستگاه زیاد بود پرستادری که منو آماده کرد واسه تو کروه یا همون دستگاه یه چیزی خیلی سفتی رو نصف پاهات تا زیرسینه میزارن که تکون نخوری موقعه عکس میگیره مال من بی اندازه سفت کرد بود دیگه رنگ باخته بودم اون همه داد زدم گریه کردم کسی صدام نمی فهمید تازمانی که صدا دستگاه کم شد دیگه من حالی نداشتم اون موقعه وقتی متوجه شدن دکترپرستادارها دست پاچه شدن دکترباپرستاردار دعوا کرد چرا اینجوری سفت بستی روسینه اش خلاصه اوضاعی داشتم من دوباره منو فرستادن داخل ولی این دفعه شوهرم بالای سرم بود یکم راحت شدم تو هم مواظب باشه که نترسی و حواست باشه خیلی سفت نبند روسینه ات که نفس کشیدن واسه ات سخت باشه حواست جمع کن عزیز

ان شاالله که خیر باشه واسه شما

وای خدا از سر این پرستار های بیرحم نگذره
من قبلا یه بار برای کمر رفتم تو دستگاه این سری نگاه کردم تو سایت تازه با تزریق و بدون تزریق یکم نگران شدم تو دفترچه نگاه کردم تا نوشته بدون مواد حاجب یکم آروم شدم ولی بازم ترس دارم
انشاالله که شماهم موفق باشی عزیز و خدا بهتون فرزندان سالم و صالح عطا کنه انشاالله

بهتر بدون تزریق راحتتره البته من در این مورد ام ار ای نکردم
ولی ام ار ای از سرم انجام دادم با تزریق

ممنون عزیز انشاالله که سالم و سلامت باشی عزیز

1 Likes

ممنون‌عزیزم
امیدوارم شما هم به زودی مامان بشی به امید خدا

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.