امکان داره بتا بره بالا؟

سلام دوستان من امروز ۳ مومین روزیه که پریودم عقب افتاده رفتم بیبی چک استفاده کردم و مثبت شد بعد رفتم آزمایش بتا دادم رنج آزمایشگاه ۱۰ بود بتای من ۵ بود پرسیدم منفی هستش یا مشکوک گفتن منفی هستش میخواستم بدونم اگه منفی هست چرا دقیقا نصف رنج آزمایشگاهه امکان مشکوک بودنش هست آیا یا امکان داره بنظرتون بره بالا???

@hakimi لطفا کمکم کنید

سلام عزیزم فکرکنم ک زودآزمایش دادی حداقل بایدیه هفته ازپریودی بگذره چندروزدیگه آزمایشتاتکرارکن

1 Likes

چون همه جا خونده بودم که اگه حتی ۱ روزهم عقب بیوفته آزمایش سریع نشون میده بخاطر همین تو سومین روزی که عقب انداختم رفتم ازمایش دادم

1 Likes

عزیزم من روز موعد پریودم آزمایش دادم مثبت بود حالا میخوای صبر کن ۳ روز دیگه دوباره آز بده

1 Likes

صبرکن چندروزدیگه انشاالله ک مثبته

1 Likes

سلام عزیزم ازمایشگاهت رو تغییر بده از بی بی چک هم زود استفاده کردی

سلام عزیزم
می تونید چند روز دیگه هم صبر کنید اگر پریود نشدید آزمایش رو تکرار کنید
انشالا که مثبت بشه

1 Likes

من چند روز مونده به پریودم بیبی چک زدم مثبت بود رفتم آزمایش خون بدم قبول نکردن گفت یه هفته که از موقع پریودت گذشت بیا برا آزمایش تا درست نشون بده. حالا شما هم چند روز دیگه صبر کن بعد برو

2 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.