امکان داره با ازمایش مثبت حامله نبود

سلام خانم حکیمی جان زنداداشم پریودش منظمه این ماه اقدام کرد و بی بی چکش مثبت شد آزمایش بتا انجام داد بزرگتر از هزار بود دیروز رفته سونوگرافی دکتر سونوگرافی گفته باردار نیستی همه چیز تخمدانتم نرماله بنظرتون امکان داره همچین چیزی؟جواب سونو رو دکتر متخصصش دیده با این حال گفته بارداری

عزیزم احتمالا حالا زود هست برای دیدن ساک بارداری باید هفته 6تا8برن که هم ساک بارداری دیده بشه وهم ضربان قلب بشنون ان شاءالله
و استرس هم براشون سم هست وقتی متخصص گفته باردار دیگه نگرانی نداره

زهره جان الا تو ۵ هفتس دکترش گفته دوهفته دیگه بیاد علائم بارداری هم داره مثل درد پهلو درد زیرشکم بی اشتهایی…

عزیزم پس بهتر جای دیگه بره سونو ولی خوب وقتی دکتر بهش گفته باردار هستی و علایم هم داره جای نگرانی نیست گلم من برای این گفتم شاید ساک بارداری دیده نشه چون ماه گذشته رفتم سونو یه خانمی اومد واسه سونو بارداری دکتر بهش گفت فعلا ساک دیده نشد یه نقطه سیاه فقط دیده میشه درحالی طرف ازمایش مثبت بود حالا نباید استرس و نگرانی داشته باشه
ان شاءالله که ساک بارداری میبینه این سری

1 Likes

انشاءالله…

سلام عزیزم
نگران نباشید انشالا دو هفته دیگه میبینن ساک بارداری رو. اگر سونوگرافی شکمی بوده بهتره برن سونوگرافی واژینال انجام بدن که دقیق تره

اره شکمی بوده سونوگرافیش

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.