امکان بارداری با داشتن فیبروم

سلام کسی میتونه راهنمائیم کنه روز ۱۳ بعد پریودیم رفتم سونو واسه اقدام بارداری
میشه بگین جوابش چیه خیلی استرس دارم تا پیش دکترم برم

1 Likes

تخمدونات که خدا رو شکر خوبه یه فولیکول بالغ هم توی سمت راست داری

اخه سونو بهم گفت یه لیپیوم تو رحمت دیده شده میترسم جلو بارداری رو بگیره

1 Likes

حالا خانم حکیمی ببینه جواب میده بهت

ممنونم ازت خیلی لطف کردی

1 Likes

قربونت عزیزم تا اونجایی که میفهمیدم کمکت کردم ولی اصلا واسه هیچی استرس نگیر استرس خودش جلوی حاملگیتو میگیره

نمیدونم میترسم از جراحی و این چیزا خداکنه با دارو بشه حلش کرد دعا کنین واسم

خانم حکیمی توروخدا کمکم کنید نگرانم خطرناک نباشه

من منتظر جوابتونم

میولیپوم داری ولی نوشته بدخیمی دیده نشد و کانال سرویکس باز است و اثر فشاری ندارد.تصمیم به جراحی با پزشکتون هست.چون کانال سرویکس باز است نمیتونه جلوی بارداری بگیره.
تحت درمان دارویی هستی برای تنبلی تخمدان یا همینطوری سونو گرفتی؟سیکل ماهانه چند روزه است؟فولیکولی آزاد میشه بعنوان تخمک که ۱۸ به بالا باشه سایزش .
در هر حال هم سایز فولیکول باید بیشتر بشه هم پزشکتون بگه که آیا اصلا نیاز به جراحی دارید یا نه؟نگران نباشید .مورد خطرناکی نیست

نه پسرم ۴سالشه خواستم اقدام کنم برای بارداری دوم دکترم ازمایش و سونو قبل بارداری برام نوشت که تخمک دارم یا نه

تو سونو یهو دکتر گفت لک سفید دیدم سونو واژینال باید برات انجام بدم ببینم چیه
حالا خودشم گفت اون با دکترته که احتیاج به جراحی داری یا نه ولی امکان داره جلوی بارداری رو بگیره منم گفتم هنوز اقدام نکردم اومدم چکاپ

اندازه تخمکم خیلی کمه؟اخه روز ۱۳بعد پریودیم بود واسه اینکه بزرگتر بشه طول میکشه یا دکترم باید دارو بده؟

در ضمن سیکل ماهانه همیشه یه دوروز یا سه روز زودتر از موعد میشم نمیدونم ۲۸روزه میشه یا چندروزه

حالا به نظر شما با دارو حل نمیشه ؟حتما باید جراحی کرد ؟خیلی میترسم
اندازه اون میولیپوم خیلی بزرگه؟

:cry::cry::cry::worried::worried::worried:برام دعا کنین احتیاج به عمل نباشه:pray::pray::pray:

1 Likes

نگران نباش.با دارو سایز فولیکول افزایش پیدا میکنه.در مورد لیومیولبپوم هم که نوشته کانال سرویکس رونبسته .فقط تصمیم با دکتر خودته که بخواد عمل کنه یانه.ولی عملش هم سخت نیست.نگران نباش.بذار تا فردا دکتر ببینه

ممنونم ازتون لطف کردی

سلام عزیزم
سمیه جون درست فرمودن

1 Likes

ممنونم از لطف تون عزیزم :rose::pray::pray::pray:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.