امپول ریه نوزاد

خانوما کسی از امپول ریه استفاده کرده.خطری نداره؟

آمپول بتامتازون می زنید؟

بله دکتر بتامتازون نوشته

نه عزیزم خطری نداره باعث میشه ریه جنین تکمیل بشه

1 Likes

خب شنیدم حرکتای جنین رو کم میکنه

عزیزم بعضی از داروها فایده شون بیشتر از ضررشون هست. به دکترتون اعتماد کنین و توکل بر خدا انشالا به زودی فارغ میشین

ممنون.دیشب رفتم نوار دادم تکونای بچه خوب بود ولی ی انقباض داشتم امپول و سرم زدم ولی میترسم زود ب دنیا بیاد من هفته ۳۴ هستم‌.دیشب ۳ تا امپول ریه زدم امشبم باید ۳تا دیگ بزنم.ولی امروزم ی کوچولو دلم تیر کشید یعنی باید برم بستری بشم؟

خداروشکر. اصلا نباید استرس داشته باشید عزیزم
مراقب باشید و اگر مورد غیر طبیعی پیش اومد سریع به پزشک مراجعه کنید انشالا این اتفاق نمی افته.

بچه زود بیاد خطرناکه؟دیشب رفتم بیمارستان خصوصی.گفت اینجا دستگاه نداریم واسه زایمان زودرس و از هفته ۳۷ ب بعد پذیرش داریم اگر دردات خوب نشد برو بیمارستان دولتی چند روز بستری شو تا ببینیم چی پیش میاد

نه عزیزم فقط به مراقبت های بیشتری نیاز داره. برای اطمینان بیمارستانی رو که تجهیزات کامل داره از الان پیدا کنید تا بعدا دچار استرس و سردرگمی نشید. اصلا استرس نداشته باشید و به زایمان زودرس فکر نکنید

نوزادان نارس که بین هفته ۳۷-۳۴ بارداری بدنیا می آیند، درصد بالایی نیاز به مراقبت ویژه ندارند (NICU) و معمولا بچه های طبیعی خواهند بود.

1 Likes

خیلی ممنون از راهنمایی تون

خواهش می کنم عزیزم :rose:

مامی یار عزیز من دیشب ی درد عجیب کرفتم.کمرم تا ی دقیقه تند تند تیر میکشید و ۲۰ دقیقه بعدشم همینطور.خیلی ترسیدم

عزیزم نگران نشید این دردا طبیعیه در بارداری فقط اگر ادامه دار بود و با استراحت برطرف نشد باید خونسرد باشید و به پزشک مراجعه کنید.

امشب برم دکتر معاینه کنه

انشالا چیزی نیست. بیشتر استراحت کنید. ما رو در جریان بذارید لطفا :blush:

من خواهرشوهرم هم استفاده کرده بود
خطری نداشت براش

الان تو بیمارستان بستری هستم‌ فعلا دردم خوابیده.تا فردا ببینیم چی پیش میاد

ان شالله همه چی درست و روبه راه هست
استرس نداشته باش عزیزدلم

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.