امكان موفق شدن تو آي وي اف چند درصده

سلام من ٢٦سالمه٥سال ازدواج كردم مشكل خاصي هم ندارم٤سال اقدام كردم ولي باردار نشدم،دكترا ميگن اي وي اف كن ميخوامبدونم درصدش چنده كه بااي وي اف موفق شم واينكه دكترا ميگن شما جزو زوجاي توجيه نشده ايد

1 Likes

سلام عزیزم
لطفا مقاله زیر رو مطالعه کنید
https://farzand.net/article/354357-what-are-the-success-rates-of-ivf

1 Likes

این لینک رو هم مشاهده بفرمایید لطفا
https://farzand.net/expert-answer/1267936415-factors-affecting-the-success-of-ivf

1 Likes

خيلي ممنونم خانم حكيمي مرسي كه برام وقت گذاشتين😘

1 Likes

خواهش می کنم عزیزم :rose:

سلام کدوم شهر هستین ؟پیش یه دکتر دیگه هم برین شاید نظرش فرق کنه و روش دیگه ای پیشنهاد داد

زوج توجیه نشده یعنی چی

من تهرانم

من دكتر خيلي ميرم خيلي ولي هيچ نتيجه اي نگرفتم خيلي خسته شدم بخدا ديگه افسردگي گرفتم بخدا از بس همه ميگن مشكلي ندارين من هر ماه منتظرم بشم ولي نميشه نميدونم چرا

منم نميدونم يعني چي اينو بهم گفتن منم پرسيدم يعني چي گفتش كه وجايي كه بعد چند سال با وجود اينكه مشكل خاصي ندارن ما بهشون ميگيم توجيه نشده حالا نميدونم منظورش چي بوده

چرا اول iui نميكنيد اگه نشد بريد ivf

اولش دكترم گفت كه iuiكنيد بعد كه ميخوايتم برم واسه iui انقد تخمكام زياد بود كه دكتر گفت من به هيچ وجه iuiنميكنم ميگفت كه برات خطر داره ميگفت بيا برات تخمك كشي كنيم بعد اگه خواستي برات اي وي اف كنيم ميگفت حتي نزديكي هم نكن كه يه وقت حامله نشي

كلي امپولو قرص نوشت كه يه وقت باردار نشم چون اگه ميشد چند قلو ميشد وبرام خطر داشت ولي من گوش ندادم نه امپول زدم نه دوا خوردم نزديكي هم كردم ولي بازم نشدم با اينكه دكتر ميگفت اصلا نبايد نزديكي داشته باشي چون تخمكام خيلي زياد بودن ولي بازم نشدم

ديگه پريود شدم و دكتر ميگه بيا اي وي اف كنيم من ميترسم اگه اينم نشه من اونوقت چيكار كنم ،ديگه تحمل اينو ندارم كه همه باز بهم بگن بچه دار نميشي

تورو خدا اگه يه دكتر خوب ميشناسين بهم معرفي كنيد هر چند كه من از خدا هم نااميد شدم ،خيلي سخت مشكلي نداشته باشي و نشي

واسه درمانت چند تا دكتر خوب بورو زير نظر چندتا باش مشورت بگير بعد اقدام ب اي وي اف كن عزيزم
نگران نباش دخترخالم و خواهر عروس خالم اي وي اف كردن دو قلو كاشتن و الانم بچه هاشون سالم هستن

نه عزيزم نااميد نباش . استرس خيلي بده
يك دكتر شنيدم پاكروش ميگفتن خوبه ولي نميدونم كجا ست مطبش

سونو فوليكول هرماه ميري ؟ فوليكولاتون چنده ؟

من ديگه از بس دكتر رفتم از بس سونو رفتم خسته شدم بخدا من دكتراي بدي هم نرفتم تو اينترنت تحقيق كردم بعد رفتم ولي از هيچ كدوم نتيجه نگرفتم

اونا پيش كي رفتن

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.