امكان داره اينقد زود باردار شد؟؟

سلام سلام
خوبين
من تازه اقدام كردم ب بارداري
يني بازه تخمك گذاري قبليم اولين دوره اي بود ك جلوگيري نداشتم والبته عفونت هم داشتم و قرص مصرف كردم و توي بازه تخمك گذاري ك ماشين حساب تعيين كرده بود يه روزشو تونستيم اقدام كنيم و البته از بعد روزاي تخمك گذاريم اقدام كردم
و الان وقت پريودم بوده و عقب افتاده
البته سينه هام بزرگ شده و درد ميكنه
درد كمر ، تير كشيدن زير دل همه اينارو از يه مدتيه دارم
ب نظرتون امكان داره باردار باشم؟؟؟؟
آخه من اقدام كردم ب اميد اينك يه سال ديگ باردار بشم
و اينكه شنيدم وقتي جلوگيري نميشه پريود هم نظمش بهم ميخوره
اين درسته؟؟ و اينكه طبيعيه؟؟؟!!!
ب نظرتون اصن امكان داره باردار شده باشم
تو رو خدا راهنماييم كنين

منم اقدام کردم فک میکردم یه سال طول میکشه تا نطفه تشکیل بشه. اما ماه دوم باردار شدم

1 Likes

اگرم باردار نشيم
وقتي جلوگيري نميكنيم طبيعيه قاعدگي بهم بخوره؟؟

اووووو یک سال ؟؟؟؟
عزیز خیلی ها همون ماه اول باردار میشن
در هر ماه امکان بارداری ۲۵ درصد وجود داره

1 Likes

آره عزیزم تو دوران اقدام به بارداری دوره قاعدگی به هم می‌ریزه اصلا نگران نباش انشاالله که باردار باشی چون واقعا انتظار سخت هست و سختر از همه اش اینه هر ماه علایم بارداری داشته باشی ولی تست که بزنی منفی بشه پس بهترین دعا اینه که انشاالله باردار باشی

1 Likes

ممنون عزيزم
لطف كردي

يني كلا نظم پريود بهم ميريزه؟؟

آره عزیزم امکان داره یک هفته هم بشه عزیز پس نگران نباش

1 Likes

فقط اگر بیشتر از یک هفته شد جواب آزمایش بارداری منفی شد اونوقت باید مراجعه کنی پیش سونو بدی ببینم مشکلی هست یا نه البته بعضی وقتا هم مشکل نیست بخاطر اینکه طرف استرس نگرانی داره عقب جلو میشه پس بهتر نگرانی به خودت راه ندی

1 Likes

:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
ممنون بازم

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.