امكان بارداري توي اقدام اول

سلام
من ٣-٤روز ديگ پريود ميشم و مرتب هم هست
و هرموقع تو روزاي نزديك ب پريود سكس ميكنيم دستمال كه ميزارم كمي خوني هس
امروز واسه اولين بار رابطه بدون جلوگيري داشتيم
بعد وقتي خواستم خودمو تميز كنم دستمال كمي رنگ خون داشت
و بعدشم شديدا سوزش دارم
ميخواستم ببينم الان ك اصلا امكان تخمك گذاري نيس
يني روزاي نزديك ب پريود ك امكان نداره تخمك گذاري داشته باشيم؟؟؟!!!
و امكان بارداري هيچه اونم توي اقدام اول

1 Likes

آره بابا احتمال نداره

1 Likes

حالا از نیلوفر جون بپرس برا سوزش فکر کنم دکتر باید بري عفونت نکني

آره حتما
ممنون عزيزم
پس چون مثلا امروز فردا بايد پريود بشم
پس خيالم راحت باشه
مشكلي نيس؟؟

سلام عزیزم
تخمک گذاری 14 روز قبل از شروع قاعدگی اتفاق می افته بنابراین شما در زمان درستی اقدام نکردید.
برای اطلاع از روز تخمک گذاری تون لطفا از ماشین حساب زیر استفاده کنید
https://farzand.net/ovulation-calculator

1 Likes

شما الان نگران باردار شدن هستید؟ یعنی نمی خواین باردار بشین؟

ممنون نيلوفر جوووون
نه اصلا نگران نيستم
فقط نگران اينم ك خوني رنگ بودم

عزیزم لکه بینی بعد از نزدیکی میتونه یا به علت عفونت باشه و یا یک سری مشکلات هورمونی، حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید

خواهش می کنم عزیزم
پس با استفاده از ماشین حسابی که فرستادم بازه تخمک گذاری تون رو پیدا کنید و یک روز در میان در اون روزها نزدیکی داشته باشید.
اصلا نباید استرس داشته باشید چون باعث ناباروری میشه. آزمایش های پیش از بارداری رو انجام بدید حتما
ورزش و تغذیه مناسب فراموش نشه.
اسید فولیک هم باید مصرف کنید عزیزم

كلا وقتي نزديك پريودم هس
يه چندروز مونده ب پريود شدنم وقتي رابطه دارم بعدش خوني رنگ هست
عاديه؟؟؟

عرض کردم خدمت تون عزیزم لکه بینی بعد از نزدیکی میتونه یا به علت عفونت باشه و یا یک سری مشکلات هورمونی، حتما به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید

اسيدفوليك ٤٠٠ رو خودم ميتونم از داروخانه بگيرم و از الان شروع كنم؟؟؟
آزمايشات قبل از بارداريو يك ماه پيش دادم و همه چيز اوكي بود
و قرص متفورمين برام تجويز كردن براي تحريك بيشتر تخمك گذاري

عزیزم بهتره دوز قرص رو دکتر تجویز کنن بر اساس آزمایش ها

ممنونم
نيلوفر جان من از بيرون سوزش دارم علتش چيه ميشه خانگي درمانش كرد؟؟

عزیزم نمیدونم باید از نزدیک معاینه بشید تا علت مشخص بشه

1 Likes

سلام. نیلوفر جون ممنون میشم کمکم کنید. من ۲۲ تیر پریود شدم و ۵ مرداد نزدیکی داشتم به قصد حاملگی. از اون به بعد هم تا حالا چندین بار نزدیکی بدون محافظت داشتم و الان با وجود اینکه یک هفته از پریودم میگذره اما هنوز بیبی چک جواب رو منفی نشون میده. تمام مراحل بیبی چک رو دقیق در اول صبح انجام دادم و تاحالا ۵ بار امتحان کردم اما همچنان منفیه. قبل از بارداری سطح پرولاکتین ۲۳.۵۶ داشتم که دکتر گفت عادیه و دارو نمیخواد. لطفا کمکم کنید. مشکلی در بارداری هست؟؟؟

سلام عزیزم
نگران نباشید مشکلی نیست. بی بی چک ممکنه خطا داشته باشه بهتره که آزمایش بدید. اگر منفی بود به پزشک مراجعه کنید تا براتون آمپول پروژسترون تجویز کنن.
شانس بارداری در هر ماه فقط 25 درصده پس نا امید نشید، شما تا یک سال فرصت دارید تا به صورت طبیعی باردار بشید اگر نشد باید از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کنید.

سلام دوستان من 29سالم و همسرم 34و بعد از چند سال تازه تصمیم داریم بچه دار بشیم .و رفتم ازمایشات قبل بارداری دادم و شنبه وقت پاپ اسمیر دارم .بعد ازاینکارها چکار باید بکنم

سلام روزتون بخیر من ۲۸ سالمه و شوهرم ۳۲ سال میخوایم اقدام کنیم برای بارداری اما زمان تخمم گذارم رو دقیق نمی‌دونم . من روز اول پریودی خونابه دارم بعد روز دوم یا سوم خونریزی کامل شروع میشه . بنظرتون چطوری زمان تخمک گذرای رو محاسبه کنم . دقیقا کدوم روز اولین روز پریودیمه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

1 Likes

خوب اگه پریودی شما منظم هستش از طریق ماشین حساب تخمکگذاری حساب کنید و اگر نامنظمه از ماشین حساب پریود نامنظم حساب کنید

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.