امشب دلم خیلی گرفته

ممنون

1 Likes

منم دلم خیلی گرفته یاد گذشته ها افتادم یاد بدبختیام یاد روزایی که میتونست خوب باشه ولی به گه ترین شکل ممکن گذشت شدم یه دختر بی حس و حال و بی ذوق واسه هیچی خوشحال نمیشم از ته دلم فقط تظاهر میکنم کی بشه از این کابوس بیدار شم

الان مساله همینه می گم بیا بریم دکتر درمان بشیم می گه نمی خوام دیگه خدا نمیده اگه می خواست بده داده بود تا الان

1 Likes

علمم پیشرفت کرده که اگه مشکل قابل حلی هست حل بشه…اگه اینطوره بگیم کرونا اومده واکسن برای چیمونه خدا داده کرونا:expressionless:شایید میترسه که تو فامیل بپیچه؟
ببین مشکل دکتر نیومدنش چیه برید دکتر نی نی خوشگل گیرتون بیاد

تو این ۸سال همه جا رفتیم همه کار کردیم ای یو ای ای وی اف دعا دارو گیاهی همه چی حتی طبیعی هم حامله شدم ولی سقط شد الان به شوهرم می گم دوباره بریم دکتر میگه نه پولشو دارم نه تحمل زجر کشیدن نا امیدی آخر سرم بهم گفت به پای من نمون جداشو

1 Likes

عزیزم الهی این همه تلاش انتظارتون بلاخره جواب میده…بزار وضعیت اقتصادیش بهتر شه حتما همراهیت میکنه

خدا کنه حل بشه این مشکلات دیگه خسته شدم

1 Likes

میشه ایشالله امیدوار باش حتما میشه

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 15 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.