امسال چطور گذشت؟

به نام خدا، امسال در یک کلام مثل باد گذشت.
من به آرزوهام رسیدم، به آدمای بیشتری کمک کردم، اما از زندگیم راضی نبودم خیلی… بازم تلاش میکنم چون لیاقتم بیشتره. شما چی؟

3 Likes

چطورییی ثری؟؟؟/
رفتی یهو غیب شدی که…
امسال که هنو تموم نشده ولی زود گذشت…
در حال دویدن گذشت…
اون چیزی که تصور می کردم نشد…
ولی خوب بود…
راضی ام ازش

4 Likes

بازگشت پیروزمندانه ثریا رو تبریک می گم به همه مامی گپیای عزیز

4 Likes

اینقدر تابلو غیب میشه که وقتی میاد انگار ظهور کرده :joy::joy:

10 Likes

من هیچ رویداد مثبتی که دلمو شاد کنه برام اتفاق نیوفتاد ولی بازم خدایاااا مرسی…همش درگیر دکتر اینا بودم امسال برام سال خوبی نبود انشالله سال اینده

2 Likes

امسال خیلی زووود گذشت انگار همین دیروز تحویل سال جدید بود …
البته موقع ترم دانشگا ک میخوام زود بگذره تمووووم نمیشه :unamused::unamused::unamused:

3 Likes

خیلی زود میگزره خیلیییی انگار یه خواب

2 Likes

امسال به عشقم رسیدم،بعدازاون ثمره عشقم اومدتودلم،آدمای زیادی روشناختم ازخیلیاضربه خوردم،هم خوب بودهم بد،ولی خداروشکرکه تن عزیزام سالمه وامسال اتفاق بدی واسشون نیافتاد

7 Likes

خوب یا بد،گذشت،،،،،،خیلی چیزا یاد گرفتم و تجربه های خوب و بد زیادی داشتم،قشنگترین خاطره بارداری دوباره م بود که خدارو به خاطر این نعمت شکر میکنم❤

3 Likes

هنوز درست فکر نکردم بفهمم در کل سال خوبی بود با نه.
ارتقا گرفتم تقدیرنامه گرفتم، رشد صعودی داشتم، اما بعدش با اصرار همسرم استعفا دادم… تلاش هام صفر شد…
یه سری مشکلات در حد المپیک گذروندم…
تنها خوبی ای که ذهنم میرسه باردار شدنم بود.

4 Likes

اول سال اتفاق بدی افتاد برامون ولی من به فال نیک‌ گرفتم بعدش یکی از گل هام‌که خشک شده بود جوونه زد به فال نیک گرفتم پیش خودم‌گفتم‌این معجزه س
و اینکه الحمدلله باردار شدم و ان شالله به سلامتی زایمان کنم و فرزند سالم و صالحی به دنیا بیارم این معجزه زندگی من کامل میشه با توکل به خدا و دعای عزیزان :rose:

6 Likes

خوب اون بهترین بوده عزیزم
هدیه ای از سمت خدا

1 Likes

چاکریم

کاش خدا به منم از این هدیه ها بده تابیام بهتون بگم :heart_eyes:

4 Likes

گوشیم شارژ خالی میکرد

خیلی ناراحت شدم برات

1 Likes

من چهار سال سختی کشیدن‌عزیزم و صبر کردم

2 Likes

مشکلی داشتی؟انشالله خدابرات حفظش کنه انتظار خیلی بده

1 Likes

خیلییی
دفعه اول سقط شد بعد هورمون هام بهم ریخت بعد بارداری خارج از رحم بعد از عمل چون هپارین و اسپرین میخوردم جای عمل امبولی کرد دوباره عمل چند روز بیمارستان یه کیسه بهم اویزوون که خونا رو بکشه بیرون
این وسط عکس رنگی و لاپارسکوپی تشخیصی و
از بیماری که از بچگی داشتم برات نگم که اونم یه عامل بود و‌یه سندروم که باعث لخته شدن خون تو بدن میشه
که بارداری تشدیدش میکنه و اینبار بارداری به روش ای وی اف داشتم
من جزو بارداری های پر خطر هستم و زیر نظر سه تا متخصص
تا الان به امید خدا کم و زیاد گذشته ان شالله تا اخرشو بتونم به سلامت طی منم
@herman
@anon92924584
اینم یکم ی از چیزی بود که گفتم میگم یه روز

9 Likes

اخی عزیزم خیلی زجر کشیدی انشالله خدا برات نگهش داره الان

3 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.