امروز رفتم مترو اجازه ندادن سوار شم گفتن....

بله کم کم دارن قانون اینکه کسی واکسن نزده رو تو شهر نباید تردد داشته باشه رو اجرا میکنن

3 Likes

من زدم ولی پشیمونم

3 Likes

منم از شبکه بهداشت زنگ زدن که اگه واکسن نزنی موقع زایمان و واکسن بچت هیچ توقعی از بیمارستان و شبکه نداشته باش:blush:

3 Likes

خب بزنيد
واقعا مگه داروهاي ديگه اي كه مصرف ميكنيد بهشون اعتماد كامل داريد؟؟؟ تازه اون داروها همشون ساخت ايرانن و ما تحريم هستيم معلوم نيست چه تركيباتي توش هست
واكسن ها رو كه ديگه كل دنيا زدن!
خيليم خوبه من ميخوام ماه بعد دز سومم بزنم

4 Likes

من تازه مترو بودم . چرا چیزی نخواستن

2 Likes

من صبح رفتم از من خواستن مترو صادقیه بودم

2 Likes

شما واکسن چی زدین من سینوفارم زدم

2 Likes

منم سينوفارم زدم
ميخوام دز سوم يه نوع ديگه بزنم

2 Likes

آهان . من از اونجا رد شدم

2 Likes

چه جالب کدوم شهر هستی عزیزم . منم امروز با مترو رفتم دکترم اما خبری از این چیزا اینجا نبود انقدم شلوغ بود همه تو بقل هم :neutral_face::expressionless:

3 Likes

آهان چرا خب مگه اشکالی داره دز سوم هم سینوفارم زد

2 Likes

من مترو صادقیه بودم کار داشتم اونجا ولی گیر دادن گفتن باید بزنی

2 Likes

آهاااا تهران هستی .هر کار بخوان بکنن اول اونجا پیادش میکنن بعد شهرای دیگه :grin: هنوز این طرحشون به مشهد نرسیده . اما به نظرم در کل خیلی خوبه مردم مجبور میشن برن بزنن اینطوری امنیت ماهم بیشتر میشه . واقعا موندم چرا بعضیا انقد مقاومت میکنن که واکسن نزنن :neutral_face:

4 Likes

آره کارشون خوبه ولی من از واکسن زدن میترسیدم برای همین نمیزدم

3 Likes

نه اشكالي نداره
ولي من ميتونم يه كشور ديگه فايزر بزنم ترجيحم اونه

2 Likes

آهان ممنون :sparkling_heart:

2 Likes

منم‌‌سینوفارم زدم ولی میگم‌کاش‌استرزنگا میزدن
دیشب خونه ی خالم بودیم‌خالم گفت من دوز اولو زدم از تاریخ دومم رد شده مامانم‌گفت حتما بزن وگرنه یارانت قطع میشه.خالم‌گفت باشه صبح میرم‌میزنم.
شوهر خالم‌۵ دقیقه ایی یه بار میگفت حتما صبح بریا.صبح بیدارت میکنم‌حتما برو واکسن بزن.
خالم عصبانی شد گفت باشه بابا اگه یارانه قطع شد من‌ماهی ۴۵تومن‌میدم‌بهت

5 Likes

آره من رفتم‌بزنم گفت انبار پر از واکسن ولی کسی نمیاد بزنه تاریخشان داره تموم میشه.
اگه نزنن‌سال دیگه مجبورن پول بدن واکسن‌بخرن

3 Likes

اره عموم میگه اگه الان نزنی بعدا بخوای واکسن بزنی ازت پول میگیرن امکانات هم در اختیارت قرار نمیدن

2 Likes

آره دیگه قراره پولی بشه

2 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.