امروز رفتم سونو

خیلی ناراحتم بچه ها خیلییییی
امروز رفتم سونو روز۱۳پریودی اینماه کلییی دارو خوردم دریغ از یه میلی رشد فولیکولام
کلومفین.تاموکسیفن.ویتامین ای…کپسول اهن…متفورمین
تازه دوماهم باشگاه میرم اخه چرا هیچچچچی نشده پس

3 Likes

چند بود مگه؟ بدنت جواب نده دکترت دارو رو عوض میکنه

1 Likes

زری جان نگران نشو،یه وقتایی پیش میاد فولیکول خوب رشد نکنه،من سرچ کردم یکی از دلایلش استرس زیاد و بهم خوردن سیستم بدن میتونه باشه،ولی شما اقدامت رو داشته باش یک شب درمیون انشاالله جواب میگیری

2 Likes

داروهایی که دکتر برات تجویز میکنه رو باید سروقت بخوری،اگه امشب ساعت 10خوردی فرداشب هم باید ساعت 10بخوری،بین داروها فاصله بنداز با هم نخور،پیاده روری رو داشته باش،استرس رو بزار کنار،امیدوارم نتیجه بگیری❤

1 Likes

سلام خانومی.من تازه سقط کردم۱ماه و نیمه.منم تخمکگذاری نداشتم فعلا و خیلی نارحتم.با خوردن مولتی دیلی و ویتامینeو کلی چیزای مقوی

همون ۸میلی که بدون دارو بود…بخدا کلی اینماه امید داشتم همین که دکتر سونو گفت خانم تخمدونات ضعیفه وبه داروهات اصلا جواب ندادن انگار دنیا روسرم خراب شد

1 Likes

زري جان لتروزول ميدن بعد کلوميفن پیگیر باش عزيزم نگران نباش

شماکه یه بار شدی بازم میشی من یکساله ازاین دکتر به اون دکتر داغون شدم دریغ از جواب درست

حالا بهم گفته پریودشدی روز اولت بیا…حالم از دکترا بهم میخوره همشون فکر پول خودشونن وگرنه میتونست امروزم داروهارو برام بنویسه که پریودشدم استفاده کنم ولی هرماه همینو میگه برو پریود شدی بیا

3 Likes

داروها رو از موقع پريودي ميدن عزیزم به منم گفت روز سه پريودي بیا،اگه فکر میکنی بده دکترت رو عوض کن

والا قبلا زیرنظر یکی دیگه بودم اون ازاول بهم لتروزول وامپول داد ولی تخمدونام زیادی تحریک میشدن بعد دوماه داشتن فولیکول خوب ونتیجه نگرفتن گف بروعکس رنگی به هزارویک دردسر رفتم شیراز عکس رنگی گرفتم دیگه اومدم زیر نظر این…ماماهست ولی خیلیا ازش حواب گرفتن میگن تحربه داره منم گفتم برم پیش این ببینم چی میشه

1 Likes

دیگه باید صبر داشت

1 Likes

دکترقبلی که میرفتم دارو برام مینوشت میگف اگه بازم پریود شدی اینارو بخور بعد روز۱۳بیا…ولی بعضی دکترا فکر جیب خودشونن میخان یه ویزیت دیگ ازت بگیرم

1 Likes

هرچی بیشتر میگزره بیشتر روحیه مو ازدست میدم…الان یکسال ویکماهه…زندایی شوهرم پنج ماهه عروسی کرده الان حاملست فقط من توفامیلمون اینجوری شدم ازبس چشم بقیه دنبالمه…چشمشون کور بشه انشالله…حالا خوبه باز نگفتم به کسی توفامیل

صدقه زیاد بده و یه چیزی خون کن،سوره یاسین هم خیلی خوبه،اینقدر هم نگران واسترس بیشتر از چشم اثر میکنه زری جان

4 Likes

عزیزم نگران نباش میشی ایشالله ببین من شنیدم زنجبیل و دارچین خیلی خوبه به خرما و عسل ،زنجبیل و دارچین بزن بخور تو آب بریز بخور هم خودت هم همسرت من شنیدم خیلی جوابه ایشالله هر چه زودتر نتیجه میگیری گلم :pray::pray::heart::heart::heart:

3 Likes

الهی عزیزم. ان شاء الله که این دفعه حتما درمان میشی و خدا بهت یه نینی خوشگل و ترگل و مرگل میده.
سعی کن برای خودت و شوهر و خونت همیشه اسپند دود کنی.
هر ماه هم یه صدقه بذار کنار.
من برات دعا میکنم. البته اگه لایق باشم

4 Likes

چله ی یاسین ور دار به نیت امام جواد صبحها بعد از نماز صبح البته اگر میخونید ۱۰۰ مرتبه بگو استغفرالله قرآن بخونید زیاد مطمئن باش بی جواب نمیزارتت

4 Likes

ايشالله اينماه جواب ميگيري عزيزم توكلت بخدا باشه
ايشالله به زوديه زود دلتو شاد ميكنه عزيزم :heart:

2 Likes

دوس نداری گیاهی رو هم امتحان کنی؟

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.