امروز تخمک گذاریه یا باید تا فردا صبر کنم؟!

سلام من سیکلم بین ۲۴-۲۷ روز متغیره ماه پیش ۱۶ پریود تخمک گذاریم بود
دیروز ۱۵ سیکلم بود تست تخمکگذاری گذاشتم یک خط پررنگ و یک خط بصورت حاله صورتی خیلی کمرنگ افتاد امروز هم دوباره تست گذاشتم یک خط پررنگ و یک خط صورتی کمرنگ افتاده از دیروز پررنگتره ولی بازم نسبت به ماههای قبل کمرنگتره بنظرتون امروز روز تخمکگذاری یا باید تا فردا صبر کنم؟!

سلام عزیزم
به نظرم باید صبر کنید تا دو خط پررنگ بشه
چه جالب شما باید روز 13 سیکل تون تخمک گذاری داشته باشید اما سه روز دیرتر انجام شده

1 Likes

ممنون گلم

1 Likes

بعد نزدیکی و لقاح کیت تخمکگذاری دوخط میفته یا ربطی نداره به لقاح

نه عزیزم ربطی نداره چون کیت تخمک گذاری با بالا رفتن هورمون ال اچ کار میکنه اما بعد از لقاح هورمون بتا بالا میره و بی بی چک می تونه اونو نشون بده

سلام عزیزم خوبین من اون ماه ۱۶ رنگ کیت دوخط مثل هم افتاد بعد این ماه روز ۱۶ ظهر کیت گذاشتم باعصر که عصری ساعت ۴ خط کیت تقریبا مثل هم افتاد شب رفتم اقدام الان بعد سه روز باز داره کیت دوخط همسان نشون میده کیت مکس ۱۴ معمولا دقیق بوده نمیدونم چرا این ماه که اقدام‌ داشتم اینطوری شده یعنی هر سه روز تخمک گذاریه؟!
چون ماههای قبل که امتحان میکردم فقط دوروز دوخط همسان بودش

سلام عزیزم
این نشون میده یا شما دچار پلی کیستیک هستید یا کیت خرابه یا از داروهای محرک تخمک گذاری استفاده کردید

از دارو محرک استفاده نکردم فقط قبل اقدام قرص روجینسینگ یه دونه خوردم الان سه روز میگذره
تا حالا که پلی کیستیک نبودم کیت هم تاریخ داره دوبسته از داروخونه مجزا گرفتم

عزیزم چیکار کنم مشکل چیه خیلی نگرانم ؟ یعنی بخاطر قرص روجینسینگ هستش ؟ آخه برا پسر خواست روز تخمکگذاری برم اقدام گفتن درصدش بالاتره الان میترسم نکنه اشتباه رفتم اقدام😟

به نظرم یه سونوگرافی انجام بدید تا تکلیف تون مشخص بشه

مشکل خاصی نیست که حل نشه
نمیدونم شایدم به خاطر همین قرصه باشه

1 Likes

کی باید سونو انجام بدم ؟! یا تا تاریخ پریودیم صبر کنم؟! تاریخ پریودم هم بین ۲۴-۲۷ روز هستش معمولا روز ۶ یا ۷ پریودی پاک میشدم اینا فکر نکنم نشونه کیست باشه نه؟! :frowning:

عزیزم اگه خدایی نکرده پلی کیستیک باشم ماههای قبل هم باید اینطوری میشد چرا این ماه که اقدام داشتم اینطوری شدش

یعنی این ماه شاید باردار نشم ؟!:frowning::cry:

ممکنه دچار شده باشید ولی احتمالش کمه
در اولین فرصت سونوگرافی بدید مثلا فردا

1 Likes

برا سونو نیاز به تجویز ماما هستش یا نه

نمیشه گفت عزیزم
شاید هیچ مشکلی نباشه و کیت خراب بوده و خطا داشته

بله به پزشک مراجعه کنید تا براتون بنویسن

1 Likes

ممنونم اگه لقاح انجام شده باشه هم مشخص میکنه بعد جند روز یا نه؟!

نه لقاح رو 16 روز بعد از نزدیکی می تونید آزمایش بدید تا ببینید انجام شده یا نه

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.