الویه در بارداری؟

سلام من باردارم تو سه ماه،امروز هوس الویه کردم درست کردم الان یادم افتاد که سس بخاطره تخم مرغ خام ضرر داره به نظر شما نخورم دیگه:disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved:

وای انقد سخت نگیر
یه بار هوس کردی بخور اشکال نداره. اما زیاد نخور چون خیلی چربه
سس کنجد هم خوبه تخم مرغ نداره

دیدم که میگن خیلی ضرر داره بخاطر تخم مرغ خامش نگران شدم😥

همه چی میتونی بخوری
کمش ضرر نداره. فقط افراط نکن

یه نصف قاشق فکر کنم اگر چشمتون رو ببندید و یواشکی بخورید، کسی نمی‌فهمه، خیلی زود هم فراموش کنید قضیه رو :joy: :rose:
(توصیه های یک شکمو)

ای شکمو :yum:

1 Likes

اتفاقا افطار الویه داریم :sweat_smile: به جات میخورم. ⁩

عزیزم تخم مرغ خام رو طی فرایندی پاستوریزش میکنن و باکتری های بیماری زاش رو از بین میبرن،همینجوری ک در تولید مایونز ازش استفاده نمیکنن که

چندین تا قاشق خوردم بعدم سپردمش به خدا😜

1 Likes

اخه تو مملکت ما هیچی بعید نیست🙊ادم میترسه

1 Likes

نوش جان :joy: :heart_eyes:

توروخدا انقدر حساس نباشید
بخور بره بابا
من تو این ۴ماه اندازه کل عمرم کارای خطرناک کردم و چیزای ممنوعه خوردم:joy::joy::joy::joy:

2 Likes

بچه شما اون تو داره از ترکیبی ها فیلم میگیره میگه پرررو ام :joy: می‌ذاره اینستا

اخه همیشه تو حساسیت زیاد ادم بد میاره
چیه بابا خانوما تا باردار میشن تکون بخودشون نمیدن ک مبادا اتفاقی بیفته

1 Likes

اره موافقم، ولی همه چیز اگر از لحاظ دستور پزشکی و سلامت هم رعایت بشه به نظرم خوبه

خارجیا جنسشون خوبه ولی، پاشنه بلند اینا میپوشن تو بارداری (تو فیلما البته) سیگارم می‌کشن

ببین الویه خونگی حالا اگ یکمم سس سفید قاطیش باشه اتفاقی نمیفته ولی اون استرسی ک مادر داره برای خوردن الویه داره براش از به اصطلاح تخم مرغ خام تو سس مضرتره و اینکه اون چیزی ک میخوره اونجوری ک باید به ادم مزه بده نمیده

1 Likes

گپ‌های این سالن به صورت خودکار پس از گذشت 5 روز از آخرین پاسخ بسته میشن، بعد از اون ارسال پاسخ جدید دیگه مجاز نیست. اگه می‌خواید راجع به همین موضوع صحبتی داشته باشین، می‌بایست گپ جدیدی رو آغاز کنین.

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.