اقدام و پرژسترون

دوستان کسی میدونه منی که تو اقدامم این ماه قرص لتروزولم خوردم هر ماه ۲۴ پریود میشم کی باید امپول پرژسترون بزنم چون تا امپول نزنم پریود نمیشم

1 Likes

عزیزم باید تا موعدتون صبر کنید بعد آزمایش بتا بدید اگر باردار نبودید آمپول بزنید

1 Likes

بعد از اونور تخمک گذاریم تاریخ پریودیم بهم نمیخوره چون اگر تا صبر کنم نشدم ازمایش بدم امپول بزنم پریود بشم این خودش یک هفته طول میکشه

می تونید آمپول رو بزنید زودتر چون حتی اگر باردار باشید هم مشکلی پیش نمیاد و برای جلوگیری از سقط میزنن در بارداری
هیچ ضرری نداره

اگر باردار باشید به حفظ بارداری کمک می کنه اگر باردار نباشید باعث پریودی میشه

سلام خانم حکیمی جان من چندروز پیش رفتم دکتر گفتم برا تنبلی تخمدان و ازادسازی فولی امپول بده بهم پروژسترون داد گفت روز سوم پری بزن اشتباه نداده ؟؟

من فک کردم باردار باشیم سقط میشه

ممنوم میشم جواب بدین

سلام عزیزم
شما بر چه اساسی به دکتر گفتید دارو بده ؟
آزمایش دادید؟ سونوگرافی کردید؟

1 Likes

سلام خانم حکیمی من یه هفته اس قرص اورژانسی خوردم با وجود اینکه متفورمین میخورم و دوماهه پریود نشدم با وجود قرص اورژانسی هم نشدم باردار نیستم حتما باید امپول بزنن؟ هردو ک پروژسترون دارن😔

سلام عزیزم
اصلا متوجه سوال تون نشدم :thinking:
قرص اورژانسی خوردید که باردار بشید یا نشید؟

1 Likes

خوردم ک باردار نشم و پریود بشم

اره تنبلی تحمدان داشتم برابچه اولم

عزیزم معلومه که پریود نمیشید قرص اورژانسی تمام هورمون های بدن رو به هم میزنه و باعث تاخیر در قاعدگی میشه معمولا

1 Likes

اخه تنبلی دارم و دارو مصرف میکنم چرا پریود نمیشم

الان آزمایش دادید؟ سونوگرافی رفتید؟

1 Likes

الان نرفتم فقط رفتم دکتر داد

عزیزم باید به پزشک تون مراجعه کنید تا بیشتر بررسی کنن و اگر لازمه دوز دارو هاتون رو تغییر بدن یا کلا داروی قوی تری بدن بهتون.
البته الان کاملا واضحه به خاطر قرص اورژانسی پریود نمیشید

1 Likes

بدون سونوگرافی که نمیشه همین جوری دارو مصرف کرد برای تنبلی تخمدان
باید ببینن تنبلی تخمدان تون خفیفه یا شدیده بعد بر اساس اون داروی مناسب تجویز بشه

1 Likes

چشم حتما بازم ب پزشکم مراجعه میکنم❤

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.