اقدام هر روز یا یک روز درمیان؟

امروز اولین روزیه که اقدام به بارداری کردم فرداهم این کاربکنم یا یک روز درمیان؟
میخام اگه میشه بدونم دلیل یک روز درمیان باشه چیه؟

یک روز درمیون
چون اسپرم قوی تر میشه با فاصله انداختن
اما اگر هرروز رابطه باشه اسپرم فرصت تقویت خودش رو نخواهد داشت و ضعیفتر میشه

1 Likes

اهان مرسی عزیزم ولی امروز تواولین اقدامم بعد نزدیکی زیر شکمم بخصوص سمت راست یک درد خیفی برام شروع شد که تاحالا پیش نیومده بودبرام

درد زیر شکم خصوصا یکطرف تا اونجا که میدونم مربوط به تخمک گذاریه هر چی نزدیکی به زمان تخمک گزاری نزدیکتر باشه احتمال پسر شدن بیشتره و هر چی دورتر باشه احتمال دختر دار شدن بیشتره و همونطور که دوستمون گفتن بهتره نزدیکی یک روز درمیان باشه تا تعداد و قوت اسپرم بیشتر باشه.

مرسی عزیزانم واقعاممنونم

1 Likes

طبیعیه
هرکی اقدام میکنه درد و همه چی میاد سراغش
نترس

1 Likes

عزیزم معمولا میگن اسپرم دو روز در بدن زن زنده میمونه .وقتی یه شب درمیون اقدام باشه همیشه تو بدن زن اسپرم هستچون روز تخمک گذاری مشخص نیست .و اینکه یک روز در میون باعث تقویتت اسپرم میشه.

1 Likes

سلام خانوم های گل من ۱۷ سالمه هفته نهم بارداری هستم خیلی حالو روزم خرابه بلد نیستم از خودم نگه داری کنم خیلی بالا میارم افسرده شدم لطفا راهنمایم کنید ابای بچه فقط پسر میخواد حالت های منم دخترونس مزاجم ترش وشوره حالت تهوه زیاد دارم خوشگلم شدم

1 Likes

عزیزم عادیه این حالت تهوعت
میتونی لیمو دونصف کنی بو کنی خیلی تاثیرداره
یابری دکتر قرص بده مثل دیمترون ولی یکی از بدیش شاید یبوست بگیری
باید صبر کرد شاید گشنت میشه حالت تهوع میگیری سعی کن هرجور شده غذا بخوری
بعد عزیزم ترشی وشوری زیاد ملاک نیست خیلیا اینجاهستن که دختر باردارن چیزا شور دوست دارن وخیلیا پسرباردارن وچیزیای شیرین
بعدتوگفتی کی حتما بچه ی پسر میخاد؟؟؟۰

باباش

ولی این مدلی که گفتی ویار پسرونه هستش

بابای بچه؟؟

آره فکر کنم

1 Likes

خب توعلم ثابت شده جنسیت باپدره چون اونه که y داره
پس بایدی وجودنداره هرچی هست خداروشکر
بابای بچه سفارش بده :jack_o_lantern:

1 Likes

دقیقا همینطوره

شوهرم

چشم حتما ممنون از راهنماییتون

چه جوری باید پرچم کرد

مدیریت سایت پرچم میکنه

منم خیلی حالت تهوع داشتم تا ماه پنج همش ویار و تهوع و بالا آوردن اتفاقا هم خوشگل تر شدم هم چیزای شور و ترش دوس دارم بچه ام پسره

مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.