اقدام ب بارداری و گرمی دست و پا

ان شاءالله … کی بی بی چک میزنی :thinking::thinking:

1 Likes

عه پس ان شاالله که بارداری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

خدا از زبونت بشنوه . دوس دارم این ماه شوهرمو سورپرایز کنم :cry:

1 Likes

وای لیلا جون بیبی زدم امروز،نیومدی تو گپم
مثبت شد:hugs::heart_eyes::heart_eyes:

1 Likes

کاش توأم تو ختم حدیث کساء شرکت میکردی بدجور حاجت میده

1 Likes

وای خدا رو شکر . ندیدم ک … خیلی خوشحال شدم . مواظب خودت باش . استراحت توپ داشته باش . بهت ک پیجمو دادم می گفتی دیکه

1 Likes

من تازه با این سایت آشنا شدم .

1 Likes

ممنونم فدات شم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:ان شاالله همین ماه قسمت خودت،بحق پنج تن آل عبا علیهم السلام
چشم حتما
امروز اصن یه حال عجیبی داشتم ،فقط اومدم تو ماگپو هی اطرافم شلوغ میشد

آزمایشای بعد از سقطو انجام دادی؟

1 Likes

خیلی خوبه اینجا:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::hugs:

2 Likes

فدات بشم عزیزم .مرسی . فقط یچیزی . کم برو.تو اینترنت و گوشی دست بگیر تو.چند ماه اول خیلی خیلی مضره … زیاد هم ب کسی نگو ک بارداری . چشم میخوری . بچه اول من با چشم افتاد .از بس ک همه گفتن لیلا تا نرفته تو شیش ماه حامله شد :cry:

3 Likes

آره .کاش میشد بیاد تو صفحه گوشی مثل ی اپلیکشن باشه

2 Likes

ای بهار بی معرفت چرا صدام نزدی من چقدر گفتم تو پری نمیشی

3 Likes

ای جانم مبارکه . بخوشی عزیزم . صحیح و سالم باشه ب حق ابوالفضل

2 Likes

اون موقع فقط رفتم ک بقایا بره … ولی الان چند ماه تحت نظر دکترم . همه ازمایشام هورمونام خوبه . شوهرمم ازمایشش خوب بود . فقط انگاری لوله هام بسته شده بوده ک اونم رفتم سونو رنگی باز شد …ساکن کجایب

2 Likes

سلام آبجیا من کیت تخمک گذاری گرفتم ولی متوجه نمیشم که باید 60 ثانیه توادرار باشه بعدش دربیاریم و6یا7 دقیقه منتظر باشیم خط ظاهر بشه یا باید توهمون ادرار 6یا7 دقیقه باشه تا خط ظاهر بشه ممنون میشم راهنمایی کنید :heart:

بگو منم نشم :joy:

1 Likes

چشم گلم راست میگی خیلی ضرر داره سعی میکنم کمش کنم،اره انگاری برا منم همون شد افتاده بودم تو دهن همممه
الانم به کسی نگفتم فقط اینجا گفتم و خواهرم
ممنونم عزیزم:kissing_heart::kissing_heart:

1 Likes

بجان خودم از روزی که رفت آزمایش داد و منفی بود بهش گفتم بهار تو نمیشی چندبار هم زدم:grin:

1 Likes
مسئولیت محتوای ارسال شده بر عهده شخص منتشر کننده است و مامی‌گپ هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب ارسالی کاربران ندارد.